Vivo Y200 Pro ekranı ve özellikleriyle dikkat çekiyor

Vivo, Y200 Pro modelini tanıtarak 3D kavisli ekrana sahip ince bir telefon sunuyor. Bu yeni cihaz, şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Vivo Y200 Pro ekranı ve özellikleriyle dikkat çekiyor

Vivo, yeni akıllı telefonlarından biri olan Vivo Y200 Pro'nun tanıtımı için bir teaser paylaştı. Bu cihaz, yakında Hindistan'da piyasaya sürülecek ve orta segmentte şık bir tasarımla geliyor. Çinli marka, resmi X hesabında kısa bir video teaser paylaştı.

Bu videoda, Y200 Pro'nun ultra ince gövdesi ve kavisli ekranı görülüyor. Vivo, bu telefonun 3D kavisli ekrana sahip en ince akıllı telefon olduğunu iddia ediyor. Tasarımın yanı sıra, teaser'da Vivo Y200 Pro'nun yeşil renk seçeneği de gösterildi.

Vivo Y200 Pro ekranı ve özellikleriyle dikkat çekiyor - Resim : 1

Vivo Y200 Pro ekranı ve özellikleriyle dikkat çekiyor

Cihazın arka tarafında, LED flaş ile birlikte çift kamera kurulumu bulunuyor. Bu görüntü sensörleri ve flaş modülü, dikdörtgen bir kamera adasında yer alıyor. Şu anda bu telefonun kamera özellikleri henüz netleşmiş değil. Ancak daha önceki bir Google Play Console görünümüne dayanarak, FHD+ ekran ve Snapdragon 695 yonga setine sahip olacağını biliyoruz.

Bu yonga seti, 8GB RAM ile eşleştirilecek ve cihaz kutudan Android 14 işletim sistemi ile çıkacak. Başka bir raporda, Vivo Y200 Pro'nun fiyat aralığı da sızdırıldı. Cihazın Hindistan pazarında 25.000 Rs (yaklaşık 303 dolar) altında bir fiyatla piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Telefon ayrıca geçen ay BIS ve Bluetooth SIG sertifikasyonlarında da görülmüştü, bu yüzden lansman tarihi oldukça yakın.