Vivo'nun sır gibi sakladığı görüntüleme teknolojisi ortaya çıktı, Apple mühendisleri şaşkın

Vivo, yeni görüntüleme markası BlueImage'ı duyurdu. Bu yeni markanın ilk ürünü olması beklenen Vivo X100 Ultra, piyasada ne gibi yenilikler sunacak?

Vivo'nun sır gibi sakladığı görüntüleme teknolojisi ortaya çıktı, Apple mühendisleri şaşkın

Vivo, akıllı telefonlarda fotoğrafçılık deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan özel görüntüleme teknolojisi BlueImage'ı tanıttı. Bu yeni gelişme, markanın diğer özel teknolojileriyle benzer bir çizgiyi takip ediyor.

Şirket, üçüncü nesil kendi geliştirdiği görüntüleme yongalarını kullanacak bu teknolojiyi geliştirmek için araştırma ve geliştirme yatırımlarında bulundu. Ancak bu durum, optik devi Zeiss ile olan işbirliğinin sona erdiği anlamına gelmiyor. Vivo, lens üreticisi ile derinlemesine işbirliği yapmaya devam edeceğini ve yeni bir ortak araştırma ve geliştirme anlaşması imzalayacağını duyurdu.

Vivo'nun sır gibi sakladığı görüntüleme teknolojisi ortaya çıktı, Apple mühendisleri şaşkın

BlueImage markasının tanıtıldığı açıklamada, Zeiss ile stratejik işbirliği logosu da paylaşıldı ve yakında piyasaya sürülecek bir cihazın kısmi görünümü sergilendi. Bu cihazın adı açıklanmamakla birlikte, Vivo X100 Ultra modeli olması bekleniyor. X100 Pro'nun üzerinde konumlandırılacak olan bu yeni amiral gemisi akıllı telefon, mevcut modelden çeşitli yükseltmeler alacak.

Vivo'nun Zeiss ile olan işbirliği devam ederken, BlueImage ile kullanıcıların fotoğrafçılık deneyimlerini nasıl dönüştüreceği merak konusu. Bu teknoloji, daha iyi görüntü kalitesi sunarak markanın pazardaki yerini sağlamlaştırabilir. Kullanıcılar, gelecek cihazlarda bu yeni özelliklerin nasıl bir etki yaratacağını görmek için sabırsızlanıyor olabilir. Özellikle gelişmiş kamera özellikleri ve yüksek performansıyla dikkat çeken Vivo X100 Ultra, teknoloji tutkunlarının yeni favorisi olmaya aday görünüyor.