Mobil

Vodafone abonelerine müjde! Çekmeyen yer kalmayacak

Vodafone çekim kalitesini arttırmak için yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Vodafone abonelerine müjde! Çekmeyen yer kalmayacak

Türkiye'nin üç büyük operatöründen biri olan Vodafone çekim kalitesini iyileştirmek adına operasyonlarına ara vermeden devam ediyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, 4.5G’deki geniş kapsama gücünü yeni yatırımlarla artırmaya devam ediyor. En iyi dijital müşteri deneyimini sunma hedefiyle yatırımlarının %99’unu teknolojiye ayıran Vodafone, Mart ayından bu yana gerçekleştirdiği ek yatırımlarla İstanbul ilindeki 4.5G kapasite değerlerini %20 oranında artırırken, İstanbul nüfusunun %99,9’unu 4.5G şebekesiyle kapsamış oldu. 

Vodafone’dan kesintisiz video deneyimi

Yeni Nesil Kapsama teknolojisi için özel bir kampanya da başlatan Vodafone, İstanbul’daki tüm bireysel müşterilerine YouTube’u sınırsız kullanma imkânı sunan Video  Pass paketi hediye ederek, güçlendirilmiş 4.5G kapsamasıyla kesintisiz video deneyimini özgürce yaşatacak. Sınırsız YouTube hediyesi, Vodafone’a yeni gelen bireysel müşteriler için ilk 3 ay boyunca geçerli olurken, mevcut Vodafone bireysel müşterileri için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden alınabilecek ve 1 hafta süreyle geçerli olacak

Konuyu değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize en iyi dijital deneyimi yaşatma hedefiyle bağlantı hızımızı ve kalitemizi artırmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde 23 bini aşkın 4.5G erişim noktasıyla en geniş 4.5G kapsaması sunan operatörüz. Baz istasyonlarımızın %96,5’ini 4.5G destekli hale getirdik. Halihazırda, Türkiye genelinde 17,8 milyonu aşkın aktif kullanıcıya 4.5G teknolojimizle hizmet veriyoruz. 4.5G altyapımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Mart ayından bu yana yaptığımız ek yatırımlarla İstanbul ilindeki 4.5G kapasite değerlerimizi %20 oranında artırdık. Yeni Nesil Kapsama teknolojimiz ile özel bir kampanya da başlattık. Buna göre, yeni gelen veya mevcut müşteri olarak ayırt etmeksizin, İstanbul’daki tüm bireysel müşterilerimize YouTube’u sınırsız kullanma imkânı sunan Video Pass paketi hediye edeceğiz. Böylece İstanbullular, güçlendirilmiş 4.5G kapsamamızla yaz boyunca sınırsız video deneyiminin keyfine varacak. Vodafone olarak, 4.5G kalitemizi ve kapsama gücümüzü artırmaya yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz.”

500 yeni satış noktası

İstanbul genelinde bayi kanalına yönelik yatırımlarını da artıran Vodafone, il genelindeki kapsama gücünü tüm müşterilerinin deneyimleyebilmesi için 500 yeni satış noktasını da ekosistemine dahil ediyor.

Şebekesinde %100 yenilenebilir enerji kullanan ilk ve tek operatör

Yaptığı yatırımlarda çevresel sürdürülebilirlik çalışmalarını da önceliklendiren Vodafone tüm şebeke ve ofislerinde tüketilen elektriği yenilenebilir enerji kaynaklarından satın alarak %100 yenilenebilir enerji hedefine planlanan tarihten 3 yıl daha erken ulaştı. Vodafone böylece, şebekesinin tamamında %100 yenilenebilir enerji kullanan ilk ve tek operatör oldu.

Yorumlar
Doğukan
Haberi okumak için sayfanın yüklenmesini 10dk bekledim sağ ol Vodafone
Cevapla
Gültekin Demirezen
Gelsinler benim.külahıma anlatsınlar.Mec buriyetten hattı turkcell e taşıdım.Adamlar baz istasyonunun kaldırıyorlar haber bile verme gereğini duymuyorlar.Adres mi istiyorsunuz hadimköy toki konutları.
Cevapla
Emin
İstanbul Florya da da çekmiyor o kadar aramanıza rağmen bi sonuç alamadık
Cevapla
Murat
Hani 5G ... Boşa yatırım ... Tt 5G için çalışıyor ...
Cevapla
Y.şimşek
Allah vodafone lu opmayı birdaha nasip etmesin. Vodafone lu olmak isteyenler ne olırsunuz internetteki şikayetleri okuyun. Ben bişey demiyorum, beni mağdur ettiler operatör değiştirmek zorunda bırakıldım, 6 ay sonra aradılar yeni sıra geldi diye. O kadar mağdur varki 6ayda sıra geliyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.