Mobil

Oyun tutkunlarına haftalık özel tarife imkanı!

Operatörler oyun dünyasına ayak uydurmak bakımından ülkemizde bazı yeniliklere adım atıyor. Vodafone FreeZone'dan oyuncuları sevindirecek bir tarife de bizlerle sevgili oyuncu camiası.

Oyun tutkunlarına haftalık özel tarife imkanı!

Özellikle mobil oyunculuğu ülkemizde her geçen gün artış göstermekte. Yolda, metroda, metrobüste, sahillerde yediden yetmişe bir çok vatandaşın elinde telefon görmek mümkün. Metrolarda Candy Crush oynayan amcalar ve teyzelerimizi saymıyorum.

Eh haliyle bu kapsamda mevcut tarifelerimizden yediğimiz GB'ların da haddi hesabı olmuyor. Ancak oyuncuları sevindiricek bir fırsat Vodafone FreeZone'dan geldi sevgili Teknolojioku takipçileri.

Bildiğimiz üzere Vodafone daha önce Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel e-spor ligi olan League of Legends’ın 2018 sezonu kış ve yaz mevsimi liglerine büyük destek sağlamıştı. Yaz liginin başlamasıyla birlikte “Vodafone FreeZone Gamer Paketleri”nin kapsamını da böylelikle genişletmiş oldu Vodafone. Aylık paketlere ek olarak haftalık paketler halinde de sunulmaya başlanan “Vodafone FreeZone Gamer Paketleri”, oyunsever gençlerin özgürce mobil oyunlarını oynamasına olanak tanıyacak. 

Peki sunulan paket içerisinde neler var?

Yeni “Vodafone FreeZone Gamer Paketleri” içinde, internetinden yemeyen YouTube ve Playz faydalarının yanı sıra online ödeme platformu ininal kart üzerinden 10 TL hediye de ek olarak bulunuyor. Özellikle Steam, PS Store, Xbox Store üzerinden sürekli alışveriş gerçekleştiren gençler, böylelikle 10 TL lik hediyeden yararlanabilirler diye düşünüyorum. Eh 10 TL 10 TL dir.

Bu faydalar sayesinde lig maçlarını YouTube’dan internet endişesi olmadan izleyebilen, ayrıca Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne ait birçok özel içeriğe Vodafone FreeZone YouTube kanalında internetinden yemeden ulaşabilen gençler, oyuncuların sosyal medyası Playz’de de internet endişesi olmadan takılabilecekler.

Oyunsever gençler için sunulan bu avantajlardan yararlanmak isteyenlerin, aylık ya da haftalık “Vodafone FreeZone Gamer Paketleri”nden birini satın almaları yeterli oluyor. Bana sorarsanız, sürekli mobil dünya ile iç içe olan gençler için düşünülebilecek bir fırsat diyebilirim. En azından denemekten bir zarar gelmez sevgili okurlar. 

Yorumlar
Gülşen
Oyun oynanmıyor şarj daha seri bitiyor batarya ateş oluyor böyle saçma güncellememi olUr bin pişmanım...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.