Mobil

WhatsApp 'karanlık mod' görüntüleri ortaya çıktı!

WhatsApp'ın kullanıcılarına sunacak olduğu 'karanlık mod' beta sürümü öncesi, whatsapp karanlık mod görüntüleri ortaya çıktı.

WhatsApp 'karanlık mod' görüntüleri ortaya çıktı!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın, kullanıcıların uzun zamandır beklediği 'karanlık mod' özelliğine ait görüntüleri ortaya çıktı.

WhatsApp 'karanlık mod' görüntüleri ortaya çıktı!

Son dönemde akıllı telefon modellerinde birçok uygulama, karanlık mod özelliğini sunmaya başladı. Daha sonra ise Android 10 işletim sistemiyle beraber Android işletim sistemine, iOS 13 işletim sistemiyle beraber iOS 13 işletim sistemine karanlık mod geldiğini gördük. Karanlık mod desteğinin akıllı telefonların işletim sistemine gelmesiyle beraber uygulamalarda bir bir güncelleme yayınlayarak karanlık moda uyum sağlamaya başladığını gördük. Şimdi de kısa süre önce yayınlanan yeni beta sürümü 2.19.297 sürümüyle beraber WhatsApp karanlık mod giriş ekranı ortaya çıktı.

WhatsApp 'karanlık mod' görüntüleri ortaya çıktı! - Resim : 1

Yeni güncelleme sonrasında kullanılabilecek olan karanlık mod için son sürümün ne zaman yayınlanacağı konusunda şu an için resmi bir bilgi yok. Yıl sonuna doğru gelmesi beklenen güncelleme ile karanlık modun kullanıma sunulacağı tahmin ediliyor. 

Yorumlar
Ahmed
Vetenim Azerbaycan
Cevapla
Sedat
Erhan Doğru cidden bunu bizimle paylaşman çok iyi oldu hangi programdan yaktın bunu ps den falan mı
Cevapla
enes
Giriş ekranı ne ya xjxjxhchc bunu ben kendimde yapardım
Cevapla
WhatsApp kingi
Yıllardır bekleniyor bugün bütün uygulamalar desteğe kavuştu bu çakma developers ekibi 5 senede bir yenilik getirdiği için bu kadar ağır çalışıyorlar hala görüntü kalitesini çöpe dönüştürüyor aylık zaten dünyanın internet faturasini veriyoruz size ne de görüntü kalitesini dusuruyorsunuz Interneti az olan için tasarruf modu yapın onun dışında neden zorla öldürülülyor kalite o yüzden telegram
Cevapla
Mehmet Üzümcü
6 aydan fazla oldu teknoloji haberleri okuyorum bu ne ya karanlık mod diye gündüz modunun modasimi gecti ne geldiği var nede geleceği bu kadar cok mu önemliydi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.