Mobil

WhatsApp Plus kullanıcıları banlanıyor!

WhatsApp'ın orjinal uygulaması yerine 3. parti Whatsapp Plus ya da WhatsAppMD uygulamalarından birini kullanıyorsanız engellenebilirsiniz.


Facebook tarafından satın alınan WhatsApp, satın alımdan sonra birkaç yenilik eklenmişti. Birçok kullanıcı orjinal WhatsApp uygulaması yerine kullanıcıya daha çok kişiselleştirme daha rahat bir kullanım sunan WhatsApp Plus uygulamasını kullanıyordu. Ancak WhatsApp Plus kullananları üzecek  bir haber geldi.

1421839095_img20150121124244.jpg

WhatsApp'ın sadece kendi uygulamasının kullanılmasını sağlamak için 3. parti uygulama olan WhatsApp Plus'ı kullananlar için 24 saatlik geçici engel uyguluyor. Orjinal WhatsApp sürümünü yüklemediğiniz takdirde bu engelin kalıcı olup olmama durumu şimdilik bilinmiyor.

Öte yandan WhatsApp Plus gibi 3. parti uygulama olan WhatsAppMD'de bu engellemeden nasibini alıyor. Eğer sizde Whatsapp Plus ya da WhatsAppMD uygulamalarından birini kullanıyorsanız birkez daha düşünmenizi öneririm.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.