Mobil

WhatsApp yeni özelliği ile Ceza gibi rap yapacak!

WhatsApp test ettiği yeni özelliği ile vakit kaybını ortadan kaldıracak. Yeni özellik sayesinde sesli mesajları daha hızlı dinleyebileceksiniz.


Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, WhatsApp için gelen özelliklerle ilgili çok sayıda haber geldi ve bunları sizinler paylaştık. Yeni özellikleri hızlı bir şekilde kullanıcıları ile buluşturan WhatsApp, şimdi de sesli mesajlar için düğmeye basmış durumda. Peki, bu yeni özelik nasıl çalışacak?

Raporlara göre; WhatsApp nihayet sesli mesajları gerçek zamandan daha hızlı veya daha yavaş oynatma özelliğini ekleyecek. Bu özelliğin, Telegram ve diğer uygulamalardan sonra WhatsApp'a geç de olsa gelmesi oldukça sevindirici.

Sesli mesajları çok yakında yayınlanacak güncelleme ile dilerseniz normal hızda dilerseniz x1.5 hızda dilerseniz de x2 hızda dinleyebileceksiniz. Android ve iPhone sahiplerine sunulacak olan bu özelliğin henüz ne zaman geleceği belli değil. Tahminlere göre Mayıs ayı gelmeden bu özellik kullanıma sunulacak. Neden mi Mayıs? Çünkü Mayıs ayında WhatsApp'ın yeni gizlilik sözleşmesi yine gündeme gelecek.

WhatsApp'ın gizlilik politikasını değiştirmesinin ardından birçok kullanıcı Telegram'a yönelmişti. Telegram'daki özellikleri gören kullanıcılar WhatsApp'a dönmek istememişti. Bu yüzden WhatsApp sürekli yenilik ekleyip rakiplerinin özelliklerini kendi platformuna da getirmek istiyor.

Facebook'un çatısı altında yer alan mesajlaşma uygulaması ile ilgili son bir ay içerisinde 5-6 tane yepyeni özelliğin ortaya çıkmasının sebebi de bu. Kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunup müşterileri platformda tutmak.

WhatsApp bu hamlesi ile başarılı olacak gibi görünüyor. Yeni özellikler oldukça etkileyici.

Yorumlar
Erukan
Herkesi kandırmaya çalışıyor yeni özellik diye telegramdan bir sürü özelliği çalıp kendisine ekliyor ama bunlar boşuna telegrama geçiş yapan özellikleri görünce watsap Anadol telegramin Ferrari olduğunu fark ediyor bu kadar bariz bir fark var. Watsap çoktan bitti herkes için boşuna cabalar bunlar insanımızı 3. Sınıf muamelesi yapmaya devam ediyor. Kabul etmezse silecekler mis ben çoktan sildim. Güvenlik herseyden önemli birçok messenger bilgiyi topluyor ama watsap gibi satmıyor
Cevapla
Emine
Vatsappdan istediğimiz yazılan mesajlar silinmesin, bir hafta yada bir ay vatsapda kalsın, bunu vatsapdan rica ediyoruz, mesajlar bir ay silinmesin kalsın
Cevapla
yakup
whatsup özelliği bnim için çoktan bitti kullanıcıların kimlik bilgilerimizi sıkıntıya sokaman yanlış davranışındı sen istediğin kadar şu özelliği getir özellik yap hepsi boş kaybedettiğin müşterileri bu şekildemi toplicanı düşünüyon boşuna uğraşma güvendiğimiz dağlara kar yağdır milletin gözünü özellik yaparak boyamaya çalış geç onları whattsup ....
Cevapla
Özcan
Whatsapp, insanları kandırmak ikna etmek için yenilikler ekliyor ama buna aklı olan ikna olmaz whatsapp artık güvenli değildir
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.