Mobil

WhatsApp'da bulamayacağınız en iyi GBWhatsApp özellikleri!

WhatsApp'a alternatif olarak geliştirilen GBWhatsApp'ın beğenilen özelliklerini derledik. Bu özellikler WhatsApp'ta yok!


Açık kaynaklı olmasından dolayı kullanıcılara özgürlük sunan Android'de, WhatsApp'ın birçok farklı resmi olmayan uygulaması yer alıyor. Bu uygulamalar klon olduğu için genellikle Play Store'da kendine yer bulamıyor. APK. olarak yüklenen resmi olmayan WhatsApp uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. 

GBWhatsApp ismindeki uygulama, resmi WhatsApp uygulamasına göre birçok farklı özellik sunuyor. Biz de sizler için WhatsApp'da bulamayacağınız en iyi GBWhatsApp özelliklerini bir araya getirdik.

Tek seferde 90 fotoğraf gönderin

WhatsApp'ın resmi uygulamasında tek seferde 30 fotoğraf gönderebiliyorsunuz. Ancak GBWhatsApp uygulamasında tek seferde 90 tane fotoğraf gönderebilirsiniz.

Mesajlardaki işaretleri gizleyin

WhatsApp'ta geçtiğimiz yıl başlayan mavi tik özelliği maalesef ki kapatılamıyor. GBWhatsApp uygulamasında ise mavi tikin yanında ikinci gri yani iletildi işareti de kapatılabiliyor.

1503912660_gbwhatsapp-nedir.jpg

Mesaj yazarken bildirimini gizleyin

WhatsApp'ta mesaj yazarken karşı tarafa "mesaj yazıyor" bildirimi görünüyor. GBWhatsApp'ta bu özellik kapatılıyor.

WhatsApp'a şifre koyun

Tuş kilidinin yanında GBWhatsApp ile WhatsApp uygulamasına da ayrı bir şifre koyabilir ve böylelikle mesajlarınızı meraklı gözlerden gizleyebilirsiniz.

24 saat çevrimiçi kalın

WhatsApp'ta 24 saat online görünmek ister misiniz? GBWhatsApp ile artık bu mümkün. 24 saat online görünmek için ayarlardan Always Online seçeneğini seçerek WhatsApp'ta hep çevrimiçi görünebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.