WhatsApp'dan nasıl para kazanılır? - Page 1

HALİHAZIRDA ÖZELLİĞİ TEST EDİLDİ Reuters haberine göre işletmelerin WhatsApp üzerinden müşterileriyle doğrudan iletişime geçebileceği bir sistemin testine başlandı. Y Combinator kuluçka merkezinin desteklediği birkaç girişimci şirketin hâlihazırda özelliği test ettiği belirtildi.

WhatsApp'dan nasıl para kazanılır? - Page 2

Bu firmalardan biri olan Cowlar kurucu ortağı Umer Ilyas, denemelerin henüz başlangıç aşamasında olduğunu belirtirken sistemin WhatsApp'ın popüler olduğu yabancı ülkelerde beklenti yarattığını söyledi.

WhatsApp'dan nasıl para kazanılır? - Page 3

İŞLETMELER İÇİN WHATSAPP Sağmal ineklerin periyodik aktiviteleri üzerinden veri toplayan bir elektronik tasma sistemi üreten ve süt kalitesini arttırmak için değişiklik önerilerinden bulunan Cowlar şirketi, ineklerin normal davranmadığı durumlarda tasmalardan aldıkları verileri WhatsApp üzerinden otomatik olarak doğrudan çiftçilere göndermek istiyor.

WhatsApp'dan nasıl para kazanılır? - Page 4

Ünlü teknoloji sitesi Mashable da Reuters haberini destekler nitelikle Hindistan'da 'İşletmeler için WhatsApp' ismiyle sistemin test edildiğini iddia etti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.