1. StealthApp Bu uygulama sayesinde WhatsApp'ın en nefret edilen özelliği olan mavi tık özelliğine kurban gitmeden mesajları okuyabilirsiniz. Evet doğru duydunuz. Bu uygulama mavi tik işareti göndermeden mesajları okumanızı sağlıyor.

2. WhatAlert uygulaması sayesinde WhatsApp kişilerinizin ne zaman WhatsApp'a giriş yaptıklarını, ne zaman çıkış yaptıklarını ve ne kadar süre online kaldıklarını görebilirsiniz.

3. WhatsDog uygulaması sayesinde WhatsApp'taki kişilerinizden seçeceğiniz bir kişinin çevrimiçi durumunu takip edebilirsiniz. Çalışma mantığı olarak WhatAlert ile aynı işi yapan bu uygulamanın tek farkı sadece 1 kişi desteklemesi ve farklı bir çalışma yapısının olması. WhatAlert kadar kullanışlı olmasa da iş gören bir uygulamadır.

4. WhatsNot on WhatsApp uygulaması sayesinde WhatsApp uygulamanızın gizlilik ayarlarını özelleştirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Son görülme, profil fotoğrafı, durum gibi detayları WhatsApp ayarlarından toplu olarak ayarlayabiliyoruz. Bu uygulama sayesinde bu detayları görmesini istediğiniz kişileri seçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.