Whatsapp'ın bilinmeyen 12 mükemmel özelliği

Whatsapp'ın bilinmeyen 12 mükemmel özelliği

Whatsapp'ın bilinmeyen 12 mükemmel özelliği - Page 1
3- Dakik hesaplamalar:Sürekli konuşmalarınızı takip etmekte zorlanıyorsanız,küçük tik işaretlerinin maviye dönüştüğü anı kaçırabilmeniz mümkün. Artık gönderdiğiniz mesajı basılı tutarak çıkan ''Bilgi'' opsiyonunu tıklayarak bir tikin ne zaman maviye dönüştüğünü görebilmeniz mümkün olacak.
Whatsapp'ın bilinmeyen 12 mükemmel özelliği - Page 2
4- Grup sohbetlerinizi sessiz alın:Eğer çok fazla bildirim Whatsapp arkadaş gruplarınız varsa istediğinizde,''Grup bilgisi''ni açarak, grup konuşmanızı sekiz saat,bir hafta veya bir yıl boyunca sessizleştirebilirsiniz.
Whatsapp'ın bilinmeyen 12 mükemmel özelliği - Page 3
5- Birilerini özel hissettirin:Aynı anda birden fazla kişiye sadece kendilerine gönderdiğinizi düşünecekleri bir mesaj gönderebilirsin.Tek yapmanız gereken ''Sohbet'' ekranından ''toplu mesaj listelerini'' tıklayarak,alıcıları seçebilir ve onlara mesaj gönderebilirsiniz.
Whatsapp'ın bilinmeyen 12 mükemmel özelliği - Page 4
6- Paranız cebinizde kalsın:“Ayarlar"lardan "Veri Kullanımı”na tıklayarak, ”Medyanın otomatik olarak indirilmesi" ayarlarını değiştirebilirsiniz. "Mobil veri kullanırken" düğmesine tıklayarak, verilerin wifi olmayan ortamlarda indirilmesi opsiyonunu kapatabilir, ve telefon faturanızı azaltabilirsiniz.