3- Dakik hesaplamalar:Sürekli konuşmalarınızı takip etmekte zorlanıyorsanız,küçük tik işaretlerinin maviye dönüştüğü anı kaçırabilmeniz mümkün. Artık gönderdiğiniz mesajı basılı tutarak çıkan ''Bilgi'' opsiyonunu tıklayarak bir tikin ne zaman maviye dönüştüğünü görebilmeniz mümkün olacak.

4- Grup sohbetlerinizi sessiz alın:Eğer çok fazla bildirim Whatsapp arkadaş gruplarınız varsa istediğinizde,''Grup bilgisi''ni açarak, grup konuşmanızı sekiz saat,bir hafta veya bir yıl boyunca sessizleştirebilirsiniz.

5- Birilerini özel hissettirin:Aynı anda birden fazla kişiye sadece kendilerine gönderdiğinizi düşünecekleri bir mesaj gönderebilirsin.Tek yapmanız gereken ''Sohbet'' ekranından ''toplu mesaj listelerini'' tıklayarak,alıcıları seçebilir ve onlara mesaj gönderebilirsiniz.

6- Paranız cebinizde kalsın:“Ayarlar"lardan "Veri Kullanımı”na tıklayarak, ”Medyanın otomatik olarak indirilmesi" ayarlarını değiştirebilirsiniz. "Mobil veri kullanırken" düğmesine tıklayarak, verilerin wifi olmayan ortamlarda indirilmesi opsiyonunu kapatabilir, ve telefon faturanızı azaltabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.