Mobil

WhatsApp'ın eski durum özelliği tekrar kullanımda!

WhatsApp sonunda geri adım attı ve eski durum özelliğini tekrar kullanıma sundu. Peki, ilk etapta kimler bu eski özelliği kullanabilecek?

WhatsApp'ın eski durum özelliği tekrar kullanımda!

WhatsApp, geçtiğimiz haftalarda Snapchat benzeri bir sistem ile karşımıza çıkmıştı. WhatsApp Durum özelliği olarak sunulan bu özellik ile kullanıcılar fotoğraflarını durum olarak paylaşabiliyordu. Ancak bu özelliğin sunulmasından sonra WhatsApp'ın yazılı durum paylaşma özelliği iptal edilmişti.

Gelen tepkiler üzerine WhatsApp bugün nihayetinde geri adım attı. OTA üzerinden sunulan güncelleme ile WhatsApp'ın eski durum özelliği tekrar kullanıma sunuldu. İlk etapta Android platformunda WhatsApp kullananlara sunulan bu özellik, ilerleyen günlerde iOS kullanıcılarının da beğenisine sunulacak.

WhatsApp'tan Ayarlar seçeneğinden Profil bölümüne gelip, Hakkımda ve telefon numarası kısmından durumunuzu yazılı olarak arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

1490104880_whatsapp.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.