Mobil

Whatsapp'ta bellek yetersiz hatası baş gösterdi

Binlerce kullanıcısı olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp Messenger'da kimi kullanıcılar bellek yetersiz sorunuyla karşılaştı.


Platformlar arası mesajlaşma uygulaması Whatsapp için geçtiğimiz hafta yayınlanan güncelleme yeni bir sorunu beraberinde getirdi.  Kimi kullanıcılarda ortaya çıkan bellek hatası sebebiyle uygulama kullanılmaz hale geldi. Uygulamada içerik gönderimi esnasında kullanıcıların karşısına " Başarısız oldu. Bellek yetersiz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" uyarısı çıkıyor. Telefon hafızasındaki birkaç fotoğrafın silinmesiyle uygulamada anlık düzelmeler görülse de, sorun pek çok kullanıcının canını sıkmayı sürdürüyor.

1406214503_fft16mf2311792.jpeg

Mesajlaşmadan ziyade görüntü, ses ve video gönderiminde karşılaşılan sorun daha çok Android kullanıcılarında görülüyor. Google Play'de konuya ilişkin birçok şikayet mevcut. Uygulama için kısa süre içerisinde yeni bir güncellemenin dağıtıma sunulması bekleniyor .

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.