Mobil

Wikipedia uygulaması artık iOS cihazlar için kullanılabilir

Dünyanın en büyük sözlüğü Wikipedia artık iOS cihazlar için daha fazla özellikle AppStore'da ki yerini aldı.

Wikipedia uygulaması artık iOS cihazlar için kullanılabilir

Kupo biriktirip ansiklopedialdığımız yılların üzerinden yıllarda geçse hala Ana Britanica, Meydan Larousse gibi sözlükleri ananelerimizin yada babanelerimizin evinde görebilmekteyiz. Onlarca kupon biriktirdiğimiz ve aylarca ansiklopedi beklediğimiz yıllar çok eskide kaldı ve artık bunların yerini Wikipedia aldı; hemde kupon yok beklemek yok!

1407004945_ansiklopedi549171.jpg

Wikipedia'nın resmi olmayan bazı programları Android markettede AppStore'da da mevcuttu ama dünyanın en büyük sözlüğüne yakışmayan bu uygulamalar önce Google Play'de ardından da AppStore'da yenilendi. iOS için yayınlanan uygulamada Wikipedia formlarına ulaşabiliyor, yeni konular açabiliyor ve konulara ek bilgilerde girebiliyorsunuz.

1407005617_wikipedia-is-now-available-on-ios-as-a-native-app.jpg

Programın özellikle okunabilirliği arttırmak adına oldukça etkili bir optimizasyonuna sahip olduğunun da altını çizelim. Yeni programı indirmek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.