Mobil

Windows Phone 8 Apollo'nun çıkış tarihi belli oldu!

Microsoft'un nadide mobil işletim sistemi Windows Phone yeniliklerle tekrardan geliyor!

Windows Phone 8 Apollo'nun çıkış tarihi belli oldu!

Microsoft'un uzun zamandır üzerinde çalıştığı Windows Phone 8 işletim sistemi için yeni güncellemeler ve versiyonlar dur durak bilmeden gelmeye devam ediyor. Microsoft'un Windows Phone 8 Apollo için ilk adımları attığını, projenin neredeyse bitmeye yakın olduğunu sizler için daha duyurmuştuk.

Geçtiğimiz saatlerde Microsoft'un nadide mobil işletim sistemi Windows Phone 8 Apollo'nun çıkış tarihi açıklandı. Bildiğimiz üzre dünyada en çok kullanılan mobil sistemler iOS ve Android olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda bu işletim sistemlerinin gölgesinde kalan Windows Phone işletim sistemi, Microsoft'un da adımlarıyla atlatılmaya çalışılıyor.
1338987112_promowindowsphoneapollo1328279202.jpgWindows Phone işletim sistemi Microsoft'un Windows işletim sistemi gibi kapalı bir yapıya sahip. Son zamanlarda iOS'un izlediği sıkı politikalardan daha da koyu bir politika izlediği ortaya çıkan Windows Phone'un nasıl bir strateji izleyeceği henüz kesinleşmedi.

Gelelim Windows Phone 8 Apollo'nun çıkış tarihine, Microsoft'un San Francisco'da düzenlediği Windows Phone zirvesinde Windows Phone 8 Apollo tanıtılacak. 20 Haziran'da gerçekleştirilecek zirvede Windows Phone 8 Apollo'nun tanıtılması bekleniyor.

1338987172_windowsphone8apollodavetiye1338986141.jpg
Detaylarının henüz kesin bir şekilde belli olmadığı lansman için Microsoft'un davet yolladığı ortaya çıktı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.