Mobil

Windows Phone 8 için ilk güncelleme ne zaman gelecek?

Yeni güncelleme ile neler değişecek ve kullanıcılar güncellemeye ne zaman sahip olacak?

Windows Phone 8 için ilk güncelleme ne zaman gelecek?

Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone 8, son günlerin en çok konuşulan mobil işletim sistemi oldu ve şimdide bu sürüm için çok yakında bir güncelleme geleceği söyleniyor. Peki bu yeni güncelleme ile  neler değişecek ve kullanıcılar güncellemeye ne zaman sahip olacak?

Ülkemizde Windows Phone 8'li cihazlar olarak HTC 8X ve Nokia Lumia 920 modelleri ile gündemdeler. Durum böyle olunca Windows Phone 8 hakkında her şey daha çok merak ediliyor. Microsoft geliştiricileri dur durak bilmeden Windows Phone 8'in yeni sürümü için çalışmalarını devam ettiriyorlar.

1354183766_windowsphone8.jpg

Microsoft'un birçok eksikliği bu güncelleme ile gidereceği söyleniyor. Bu sürümde, Windows Mobile'da olan ancak Windows Phone sürümlerinin hiçbirinde olmayan VPN desteği, Wi-Fi bağlantı hatalarının giderilmesi, ses konusunda genel ölçekte bir takım iyileştirmeler, push mesaj tabanlı güncellemeler yapılacak.

Yeni sürümün 2013 yılının ilk çeyreğinde kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor.

Yorumlar
Misafir
LM 920 İçin güncelleme Şubatta nokia resmen açıkladı wp 8 güncellemeri yaptı zaten gerek htc gerek nokia tarafına verildi onlarda telefonlarda test edip hataları telefona göre düzeltip yayınlayacaklar kolay değil wp 8 tabanıda olsa telefon modeleri farklı üreticilerde en son top :)
Cevapla
bekliyoruz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.