Mobil

Windows Phone 8'e yeni özellik!

Windows Phone 8'de yeni bir özellik keşfedildi.


Windows Phone'un yeni sürümüne Microsoft büyük umutlar bağladı ve mobil işletim sistemine dair her geçen gün yeni bir özellikten bahsediliyor.

Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone, Mobil dünyada istediği başarıyı bir türlü yakalayamadı ve kısa sürede de parlak bir geleceği varmış gibi görülmeyen yeni sürümü ile çağı biraz daha yakalamayı planlıyor. Windows Phone'un yeni sürümüne dair detayların yavaş yavaş şekillenmeye başladığı işletim sisteminin "mass storage" desteğinin bulunacağı da ortaya çıktı.

1342561253_windowsphonemangohaber6.jpg

Mobil işletim sisteminin microSD kart desteğinin bulunacağını zaten biliyorduk. Ancak bu uygulama ile bu desteğe biraz daha geniş çaplı getirilerinin olduğu ortaya çıkıyor. Buna göre Windows Phone 8 yüklü akıllı telefonlar, microUSB bağlantısı üzerinden flash bellek gibi depolama birimlerini tanıyabilecek ve bu birimlere erişim sağlama imkanları olacak.

Bu uygulama tak çalıştır fonksiyonelliğinde ve bu işlevin klavye ve fare gibi birimlerin çalıştırılmasına olanak tanıyıp tanımayacağına ilişkin henüz bir bilgimiz yok.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.