Mobil

Windows Phone için Vine, yayınlandı! (Hemen İndir)

Fenomenlerin yeni adresi Vine, nihayet Windows Phone'luları sevindirdi!


Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan Windows Phone için Vine uygulaması geçtiğimiz saatlerde nihayet marketteki yerini aldı. Avrupada patlayan Vine fenomenleri etkisini Türkiye'ye de sıçrattı. Çığırından çıkan bir hızla ilerleyen Vine uygulaması güldürmeye devam ederken, sunduğu hizmet için de platformlarını genişletmeyi ihmal etmiyor.

1384295453_vrg0223vergesuperwide.jpg

Erkan Aker, Halil Söyletmez ve Hakan Hepcan gibi daha onlarca fenomenin Türkiye çapında bir nama sahip olmasında kusursuz paya sahip olan uygulama uzun zamandır Windows Phone cephesi tarafından bekleniyordu. Milyonlarca kullanıcının o uzun bekleyişi nihayet sona erdi, uygulama Windows Phone kullanıcıları tarafından artık ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

We’re excited to welcome Windows Phone users to Vine http://t.co/tCmOIpSD3D

— Vine (@vineapp) November 12, 2013

Vine'ın resmi blogu ve twitter hesabı üzerinden yapılan duyuru anlık olarak binleri aşan Retweet aldı. Haberi duyan milyonlarca Windows Phone kullanıcısı markete yüklenerek uygulamanın trafiğini arttırdı. Windows Phone için Vine uygulamasını hemen buradan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.