Mobil

Windows Phone'a 7digital geldi!

Android, iOS ve Blackberry'den sonra 7digital uygulamasının Windows Phone versiyonu bugün yayınlandı.

Windows Phone'a 7digital geldi!

Büyük mobil üreticilerinin Windows Phone'a kaymaya başlaması ile birlikte yazılım şirketlerinin de Windows Phone uygulamalarına yoğunlaşmasına neden oldu.

1334563427_folio-details-7digital-02-352x310.jpg

7digital Windows Phone ailesine katılan en son uygulama oldu. Bu uygulama yasal müzik indirme ve oynatma programı olarak kullanılacak. Android, iOS ve Blackberry'den sonra 7digital uygulamasının Windows Phone versiyonu bugün yayınlandı.

7digital uygulaması içeriğinde 18 milyondan fazla müzik barındırıyor. 32 ülkeden toplam iki milyon kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Bu uygulama ayrıca farklı platformdaki 7digital uygulamalarını eşleştirerek senkronizasyon sağlayabilme özelliğine sahip.

1334563263_7digital-ekrani.jpg

Özellikle Windows Phone işletim sistemli Nokia Lumia 900′ün beklenenin üzerindeki satış yapması, Windows Phone'ye büyük bir ivme kazandırdı. İleri zamanlarda bu platformda daha yeni ve daha popüler uygulamalar göreceğimiz de kesin görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.