Mobil

Windows Phone'a FALCON dopingi!

Microsoft Araştırma ekibi, akıllı telefonların sorunlarından birine çözüm bulmak için kolları sıvadı.

Windows Phone'a FALCON dopingi!

Microsoft'un çıkardığı işletim sistemi Windows Phone'da uzun süredir yaşanan stabilite sorununa uzman ekipler tarafından geliştirilen FALCON dopingi ile birlilte uygulamalar çok daha hızlı açılacak! Henüz test aşamasında olan du dopingin henüz hangi mobil sistemlerde kullanılacağı ve genel durumu hakkında kesin bir bilgi yok...

FALCON (İçerik ile Hızlı Uygulama Başlatma) adı verdikleri projeyi, Microsoft Research sitesinde duyuran ekip, basitçe, Microsoft Windows Phone işletim sistemindeki uygulamalarını FALCON üzerinde ön-yüklü olarak saklayarak, kısa sürede açılmaları üzerinde çalışıyor.

1335094910_asd.jpg

Ekip, Microsoft'un Mobil Bilişim Araştırma Merkezi'nde bulunduğu için doğal olarak FALCON'u Windows Phone OS'ta test ediyor. Fakat henüz yeni teknolojinin, mevcut Windows Phone OS'larda ya da gelecek nesillerinde kullanılacağına dair bir şey söylemek mümkün değil.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.