Mobil

Windows Phone'un can sıkan erotik uygulamaları!

Bu uygulamalar her nedense diğer uygulamalara nazaran daha çok yer ediniyor!

Windows Phone'un can sıkan erotik uygulamaları!

Dünyanın en iyi OS'larını üreten Microsoft firması, son ürettiği işletim sistemi Windows Phone 7'li telefonların piyasaya sürülmesinden itibaren gündemdekini yerini her gün yeni bir entrika ile korumaya devam ediyor.

Kullanım rahatlığı açısından herhangi bir sorunu olmayan Windows Phone'lardaki en büyük sıkıntı sizin de tahmin edebileceğiniz gibi uzun süredir gündemde olan market, yani uygulama sıkıntısı idi. Bir nebze de olsa yavaş yavaş çözülmeye başlanan bu sıkıntı geçtiğimiz günlerde ilginç bir manzaraya şahit oldu.

1334313606_20120411035406.jpg

Yeni Windows Phone'a ait uygulama mağazasında yer alanca yüzlerce uygulamanın yanında kendinden emin ve çok büyük yer kaplayan bir uygulama kategorisi de bulunuyor. Bu kategori başlıktan da tahmin edebileceğiniz gibi cinsel içerikli uygulamaların ta kendisi. Android ve Apple'ın mağazalarındaki potansiyele bakıp konuşacak olursak, Nokia'nın mağazasında olması gereken milyonlarca uygulama var iken bu tarz gereksiz uygulamaların giderek artması ve yayılması kullanıcıların kafalarını karıştırmaya yetiyor da artıyor bile.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.