Mobil

World of Tanks Blitz 2.6 Güncellemesi ile Alman İzci Tankları Geldi

Alman İzci Tankları, World of Tanks Blitz 2.6 Güncellemesinde

World of Tanks Blitz 2.6 Güncellemesi ile Alman İzci Tankları Geldi

Wargaming'in tank savaşlarını mobile taşıdığı World of Tanks Blitz için 2.6 sürüm numaralı güncelleme yayınlandı ve oyuna yeni tanklar dahil edildi.

1455114047_world-of-tanks-blitz.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Wargaming bugün yaptığı açıklamayla savaş alanına yeni hafif Alman tanklarını çıkaracak olan World of Tanks Blitz 2.6 güncellemesinin yayınlandığını duyurdu. Bu yeni araçlar, aksiyonu uzaktan gözlemlemeyi seven oyuncular ya da hızlı vur kaç taktiklerini sevenler için birebir.

6 yeni araçtan oluşan Alman tankı serisi, oyunculara mükemmel ötesi mobilite, hız ve yüksek hasar potansiyeli sunuyor. Bu serinin en göze çarpan ismi ise oyundaki ilk 8. seviye tank olma özelliği taşıyan Spähpanzer Ru 251. Bu tankla kilit noktalara rakiplerinizden önce ulaşıp düşmanlarınıza öldürücü atışlar yaptıktan sonra olay yerinden hızla uzaklaşabilirsiniz.

1455114277_sphpanzer-ru-251.jpg

2.6 güncellemesi oyuna yeni mekanikler de getiriyor. Tankçılar bundan böyle objeleri yok edip diğer yanda gizlenen tankları vurabilecekler. Aynı zamanda toplara gelen sekme özelliği sayesinde artık atışlarınız hem taktiksel bir önem kazanıyor hem de her zamankinden daha öldürücü bir hal alıyor. Bu iyileştirmeler sayesinde World of Tanks’in hızlı ve akıcı oynanışı daha da heyecanlı bir hal alacağa benziyor. World of Tanks Blitz ile ilgili daha fazla bilgi için http://wotblitz.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

World of Tanks Blitz Android

World of Tanks Blitz iOS

World of Tanks Blitz Windows 10

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.