Mobil

World of Tanks Blitz Windows 10 İçin Yayınlandı

Son yılların en çok oyunun MMO oyunlarından biri olan World of Tanks'ın mobil sürümü World of Tanks Blitz, Android ve iOS işletim sistemlerinden sonra Windows 10 için de yayınlandı

World of Tanks Blitz Windows 10 İçin Yayınlandı

Son yılların en çok oyunun MMO oyunlarından biri olan World of Tanks'ın mobil sürümü World of Tanks Blitz, Android ve iOS işletim sistemlerinden sonra Windows 10 için de yayınlandı. 

1450272460_world-of-tanks-blitz.png

World of Tanks Blitz Windows 10 İçin Yayınlandı

World of Tanks sürümü hali hazırda Windows 10 tabanlı PC'lerde oynanabilirken, mobil sürüm olarak isimlendirebileceğimiz World of Tanks Blitz'in de gelişi ile oyuncular için seçeneklerin genişlediğini söylemek mümkün. 7 vs 7 şeklinde oynanacak karşılaşmaların bir güzel yanı da cross platform desteği sunacak olması. Bu özellik sayesinde iOS, Android ve Windows 10 farketmeksizin herkes biribiriyle mücadele edebilecek. Windows 10'un sunacağı en büyük avantaj ise bu dürümde klavye ve fare desteği olacak. 

World of Tanks Blitz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve oyunun Windows 10 sürümünü indirmek için http://wotblitz.eu adresini ziyaret edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.