Mobil

Xiaomi 12 çok yakında geliyor!

Xiaomi'nin önümüzdeki amiral gemisi serisi olacak 12 ailesi yakında tanıtılabilir. Detayları aktarıyoruz.

Xiaomi 12 çok yakında geliyor!

Xiaomi 12 ile ilgili çok güvenilir kaynaktan haberler gelmeye devam ediyor. Çin'den gelen bu haberlerin kahramanı tabi ki Dijital Chat Station. Bu sefer, görünüşe göre önümüzdeki Aralık ayı boyunca gerçekleşecek olan sunumlardan haberlerimiz olacak.

Bu haberi, Xiaomi'de uzmanlaşmış ve tanınmış bir muhbir olan ve Xiaomi 12'nin önümüzdeki ay piyasaya çıkacağını garanti eden ve aynı zamanda Qualcomm'un en yeni özelliklerini içeren ilk akıllı telefonunun piyasaya sürüleceğini garanti eden Dijital Chat Station duyurdu.

Xiaomi 12'nin olası özellikleri ve fiyatı

Başvuru tarihini tahmin etmenin yanı sıra, Digital Chat Station, Xiaomi 12'nin ana yeniliklerinin bu yeni amiral gemisinin iki güçlü yanı olan ekrana ve kameraya odaklanacağını da belirtti.

Xiaomi 12'nin gerçekten iyi bir görsel deneyim sunabilen bir LTPO ekrana ve 1Hz ile 120Hz arasında değişebilen uyarlanabilir bir yenileme hızına sahip olacağı söyleniyor. Dahası, telefonun ana kamerası bu sefer SONY tarafından üretilen 50MP bir sensör olacak. Sony son zamanda yaptığı üst düzey lenslerle çoğu firmayı kalitede geride bırakmayı başarmıştı. 

Hatta firmanın tanıttığı son çıkan Xperia Pro ile yayıncılara seslenen Sony, cihazımız ile isterseniz film'de çekebilirsiniz yayında yapabilirsiniz diye övünerek bahsetmişti.

Kısacası, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12 Ultra ile birlikte gelecek olan kapsamlı Xiaomi amiral gemisinin yeni bir üyesi olan Xiaomi 12'nin gelişi çok yakın gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.