Mobil

Xiaomi 12 hakkında şaşırtıcı detay!

Xiaomi 12 serisi merakla bekleniyor. Şirket cihaz hakkında çok fazla şey açıklamasa da detaylar netleşmeye başladı. Bugün ise yeni bir detay daha ortaya çıktı.

Xiaomi 12 hakkında şaşırtıcı detay!

Xiaomi'nin 12 Aralık'ta Xiaomi 12 serisini tanıtacağı söyleniyor, ancak şirket henüz cihazın yeni çıkan Snapdragon 8 Gen 1 SoC'ye sahip olmasından başka başka bir şey açıklamadı. Çinli şirketten 12 serisi hakkında daha fazla ayrıntı beklerken farklı bir detay ortaya çıktı. Vanilya 12 olduğuna inanılan bir Xiaomi cihazı 3C sertifikası aldı. Üstelik bu cihazın 67W şarj desteği ortaya çıktı.

67W şarj oldukça hızlı olsa da 120W'a çıkması beklenen Xiaomi 12 Pro'dan hala daha yavaş. Vanilya modeline geri dönersek, 3C bize Xiaomi 12 hakkında maksimum şarj hızını ve 5G desteğini ortaya çıkarmaktan başka bir şey söylemiyor, ancak güvenilir bir kaynak olan Digital Chat Station yakın zamanda akıllı telefonun 4.500 mAh pil içereceğini iddia etmişti.

Xiaomi 12 hakkında şaşırtıcı detay!

xiaomi 12

Xiaomi 12'nin kutusundan çıktığında MIUI 13'ü çalıştırması bekleniyor ve sızdırılan bir görsel de bize akıllı telefonun arka panelinin nasıl göründüğünü daha önce gösterdi. Yeni gelen bir rapor farklı bir detay daha sundu. Söz konusu raporlara göre, Xiaomi'nin arka kapağın bitişiyle uyumlu bir his elde etmek için telefonun kamera çıkıntısı için benzersiz bir kaplama teknolojisi kullanacağını iddia ediliyor.

Çinli teknoloji devinin yeni akıllı telefonu merakla bekleniyor. Siz bu yeni seri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.