Mobil

Xiaomi 12 Pro için resmi video geldi!

Xiaomi 12 şimdiden adından söz ettirmeye başladı. Şirketin Pro modeli için şimdi bir demo videosu yayınlandı. Görünüşe göre cihaz beklentileri aşacak.

Xiaomi 12 Pro için resmi video geldi!

Xiaomi 12 daha gelmeden adından her gün söz ettiriyor. Cihaz hakkında her gün detaylar gelirken şimdi de video geldi. Xiaomi 12 Pro varyantı sadece nişan almakla kalmıyor, aynı zamanda amiral gemisi seviyesindeki bir cihazdan beklenenin en iyisini sunuyor. Bu nedenle, 120Hz akıllı dinamik yenileme hızına sahip 2K AMOLED ekran gibi özelliklerle birlikte geliyor.

Bu özellik, Xiaomi 12 serisinin ürün müdürü Wei Siqi tarafından yayınlanan yeni bir tanıtım videosuyla gösterildi. Video sıradan bir demo değil, aynı zamanda Xiaomi 12 Pro'nun ön yüzünü de ilk kez gösteriyor. Son derece ince çerçeveler ekranı çevreliyor ve her yönden neredeyse eşit genişlikte görünüyorlar. Video, selfie kamerasını göstermese de, daha önce resmi olarak yayınlanan fotoğraflarla uyumlu. 

Xiaomi 12 Pro için resmi video geldi!

Ancak asıl öne çıkan,  ikinci nesil düşük güçlü 2K ekran. Xiaomi, bunun Apple tarafından geliştirilen ve iPhone 13 Pro'da bulunan "geleneksel" LTPO teknolojisinden daha iyi olduğunu iddia ediyor.

Cihaza bakış sağlayan demo videosu, sosyal medya uygulaması Weibo'da karşımıza çıktı. Videoya bakılırsa cihaz 60Hz ve 90Hz/120Hz arasında geçiş yapan diğer yüksek yenileme hızına sahip Android cihazlarla karşılaştırıldığında çok fazla güç tasarrufu sağlamaya yardımcı olacak bir performans gösteriyor. Xiaomi 12 Pro'nun 28 Aralık'ta MIUI 13 çalıştıran Xiaomi 12 ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.