Mobil

Xiaomi 13T aklınızı başınızdan alacak!

Xiaomi, 13T ile dengeleri değiştirmeye hazırlanıyor. Akıllı telefonun ilk detayları ortaya çıktı. Gelin bunlara hep birlikte bakalım.

Xiaomi 13T aklınızı başınızdan alacak!

Hatırlarsanız Xiaomi, geçtiğimiz yılda Xiaomi 12 serisinde Xiaomi 12S modelini de tanıtmıştı. Son ortaya çıkan raporlar ile birlikte şirketin, Xiaomi 13S modelini piyasaya sürmekten vazgeçtiği ancak Xiaomi 13T modeli için büyük hazırlıklarda olduğu ortaya çıktı. 

Xiaomi 13T, 2023'ün son aylarında çıkış yapabilir

Digital Chat Station (DCS) ismi ile bildiğimiz ünlü Çinli sızıntıcı, teknoloji devinin bu yıl için Xiaomi 13S ismiyle gelmesi beklenen akıllı telefonu piyasaya sürmeyeceğini belirtti. Ancak şirket, Xiaomi 13T modelini piyasaya sürecek. Bu çıkış tarihinin 2023 yılının son çeyreğinde olacağı belirtildi.

Xiaomi 13T beklenen özellikleri

DCS, Xiaomi 13T akıllı telefonun taşıyacağı özellikleri belirtmedi ancak bir tahminde bulunabiliriz. Geçtiğimiz yılda piyasaya sürülen Xiaomi 12T, Çin'e özel olan Redmi K50 Extreme Edition'ın yeniden markalanmış bir versiyonu olarak biliniyor. Bir önceki 11T de aynı şekilde piyasaya sürülmüştü.

Xiaomi 13T
Geçtiğimiz yılda piyasaya sürülen Xiaomi 12T akıllı telefona ait render görüntüsü.

O halde Xiaomi 13T, bir değişiklik olmazsa Redmi K60 Extreme Edition'ın yeniden markalanmış bir versiyonu olabilir. Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, AMOLED ekran, gelişmiş optik sistem ve fazlasını Xiaomi 13T akıllı telefonda görebiliriz.

İlerleyen zamanlarda bu akıllı telefona dair yeni bilgilerin ortaya çıkacaktır. Bunları sizlere aktaracağız.

Yorumlar
Kemal
Adamlar teknoloji üretiyor.Siz haberini bile yapmıyorsunuz.
Cevapla
Adını vermek istemeyen okuyucu
Çok kötü haber.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.