Xiaomi 15 ve bazı yeni akıllı telefonlar EEC sertifikası aldı

Xiaomi 15 ve bazı yeni akıllı telefon modelleri, EEC sertifikasını alarak piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Bu modellerin özellikleri ve fiyatları merakla bekleniyor.

Xiaomi 15 ve bazı yeni akıllı telefonlar EEC sertifikası aldı

Xiaomi, yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Xiaomi, Redmi ve POCO markalarına ait üç model, EEC sertifikasını başarıyla aldı. Bu modeller arasında, IMEI veritabanında daha önce görülen Xiaomi 15 de yer alıyor ve şimdi EEC sertifikasında da karşımıza çıktı. Bu gelişme, cihazların yakında piyasaya çıkacağını net bir şekilde gösteriyor. Xiaomi 15 serisinin, Snapdragon 8 Gen 4 işlemcisine sahip ilk akıllı telefon olarak Ekim ayında tanıtılması bekleniyor.

Xiaomi 15 ve bazı yeni akıllı telefonlar EEC sertifikası aldı - Resim : 1

Xiaomi 15 ve bazı yeni akıllı telefonlar EEC sertifikası aldı

Xiaomi, yeni amiral gemisi ürünleri üzerinde sessizce çalışırken, en son piyasaya sürdüğü Xiaomi 14 ile dikkat çekmeye devam ediyor. EEC sertifikasını alan bir dizi Xiaomi modeli, gelecekte nelerle karşılaşacağımız hakkında ipuçları veriyor. 2410FPCC5G, 2409BRN2CA, 2409BRN2CY ve 24129PN74G model numaralarına sahip cihazlar, EEC sertifikasını başarıyla geçti. Daha önce de bahsettiğimiz 24129PN74G model numarasının önceden görüldüğünü biliyoruz. Bunun yanı sıra, yeni ortaya çıkan üç model numarası, yeni POCO ve Redmi modellerinin de yolda olduğunu gösteriyor.

Xiaomi 15 model numarası olan 24129PN74G, EEC sertifikasında dikkat çeken tek model. İncelenen diğer üç model numarası, uygun fiyatlı POCO ve Redmi modellerinin de hazırlandığını ortaya koyuyor. Ancak diğer modeller hakkında henüz bir bilgiye sahip değiliz. Xiaomi'nin bizleri nasıl sürprizlerle karşılayacağını merakla bekliyoruz.