Mobil

Xiaomi 19 Ekim'de ne duyuracak?

Mobil dünyasının yükselen değeri Xiaomi 19 Ekim'de bir etkinlik düzenleyecek. Etkinlikte tanıtılacak ürün gizemini koruyor.


Mi 4 akıllı telefonla Türkiye'ye giriş yapan Xiaomi, 19 Ekim’de bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. Söz konusu etkinliğe ilişkin davetiyeler dağıtıma sunulurken, etkinliğin içeriği hakkında ise herhangi bir detay bilinmiyor. 19 Ekim tarihli basın etkinliğinde tanıtılması muhtemel ürünlerden birinin Mi 5 olabileceği konuşuluyor, fakat son dönemde gelen bilgiler Mi 5’in kasım ya da aralık ayında tanıtılacağını işaret ediyor. 

1444684704_4.jpg

Xiaomi’nin önümüzdeki günlerde düzenleyeceği etkinlikte Mi Pad tabletin devam modelinin tanıtılması daha olası görünüyor. Mi Pad tabletin bir yıllık döngüsü tamamlandı ve bir süredir Çinli üreticiden Mi Pad 2'nin duyurusu bekleniyor.

Xiaomi Mi Pad 2 tablete ilişkin bilgiler şu an sınırlı. Çin’in önde gelen analistlerinden Pan Juitang, Mi Pad tabletin 2015’in son çeyreğinde tanıtılacağını ve Windows 10 işletim sistemine sahip olabileceği bilgisini vermişti. Mi Pad 2’nin Android işletim sistemiyle çalışması bekleniyor, fakat Windows 10 ile çalışan bir başka seçenek de ihtimaller arasında olabilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.