Mobil

Xiaomi 2 modeli için MIUI 11 güncellemesini yayınladı

Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden biri olan Xiaomi orta segmentteki iki modeli için MIUI 11 güncellemesini yayınladı. İşte detaylar.

Xiaomi 2 modeli için MIUI 11 güncellemesini yayınladı

Xiaomi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkin bir görüntü çiziyor. Müşteri kitlesini hızla genişleten Çinli üretici, bunu yaparken sıfır reklam politikasından da taviz vermiyor. Peki hiç reklam yapmadan nasıl bu kadar geniş kitlelere ulaşabiliyor? Cevabı son derece basit. Uygun fiyatlarla.

Gerçekten de Xiaomi uygun fiyat konusunda sektörün öncü isimlerinden birisi. Genel olarak pek çok modeli fiyat / performans tarafında zirveye oynuyor.

Lakin Çinli üretici müşteri memnuniyetini de ön planda tutmak için elinden geleni yapıyor. Yani ben telefonu ucuza satıyorum, sonrasında ne olursa olsun mantığı gütmüyorlar. Ellerinden geldiğince güncelleme tarafındaki desteği hızlı bir şekilde vermeye çalışıyorlar.

Xiaomi 2 modeli için MIUI 11 güncellemesini yayınladı

2020 yılında pek çok modeli için Android 10 tabanlı MIUI 11 güncellemesini sunacağını açıklayan Xiaomi, geçtiğimiz gün orta segmentteki 2 modelini de bu kapsama aldı.

Xiaomi Mi Max 3 için yayınlanan v.11.0.1.0 QEDMIXM güncellemesi ile telefona MIUI 11 desteği gelmiş oldu. Bun güncellemenin boyutu yaklaşık olarak 1.8GB.

Mi Max 3 haricinde Xiaomi Mi 8 Lite da MIUI 11 güncellemesi alan modeller kervanına katıldı. v.11.0.1.QDTMIXM ismiyle yayınlanan 2.4GB’lık güncelleme ile Mi 8 Lite modeli de Android 10 destekli MIUI 11 arayüzüne kavuşmuş oldu.

Yorumlar
Araba firmalarına
Araba firmalarına örnek olsun. Reklam ve bayilerin alacağı payları müşterilerin lehine kullanın her ailenin bir arabası olsun. Her çocuk bu mutluluğu tatsın.
Cevapla
Vergi
Vergi indirimi olmadan o çocuklar mutlu olamaz hacı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.