Mobil

Xiaomi bir saatte rekor satış gerçekleştirdi!

Xiaomi Redmi Note 11 ailesi ile ilk bir saatte rekor satış gerçekleştirdi.

Xiaomi bir saatte rekor satış gerçekleştirdi!

Xiaomi, geçen hafta üç güçlü Redmi Note 11 serisini tanıttı. Seri, flaş satışı ile büyük ilgi topladı. Resmi kaynaklara göre, satışta olan Redmi Note 11'in yanı sıra Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+ için ön siparişler de dahil olmak üzere bir saat içinde 500.000'den fazla birim satıldı.

Redmi Note 11, 1.199 CNY'den (yaklaşık 185 $) başlıyor ve Dimensity 810 yonga setine, 33W hızlı şarja ve 90Hz yenileme hızına sahip büyük bir 6.6” LCD ekranla geliyor.

Xiaomi bir saatte rekor satış gerçekleştirdi!

Pro varyantları daha güçlü bir Dimensity 920 SoC'ye, dört kameraya ve bol miktarda hızlı şarja sahip ve Plus seçeneği 120W oranları vaat eder. Xiaomi veya markası Redmi, bir sonraki flash satışın ne zaman gerçekleşeceğini açıklamadı ancak önümüzdeki günlerde daha fazla ön sipariş ve satış bekleniyor.

Redmi, akıllı telefonun endüstride gelişmiş bir yüksek verimli şarj aleti kullanıyor ve şarj empedansı ile sıcaklık artışını etkili bir şekilde azaltmak için çok kutuplu MTW çift bağlantılı pilleri entegre ediyor. Akıllı telefon, TÜV Rheinland profesyonel güvenlik hızlı şarj sertifikasını da geçti. Buna hızlı şarj koruması, yerleşik güvenlik tanımlama çipi, kısa devre koruması, aşırı voltaj koruması, aşırı ısınma koruması vb. özellikler de dahil.

Yorumlar
Alper
185 dolar buraya gelene kadar 6599 olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.