Mobil

Xiaomi hızlı şarj olayını Mi 11 ile abartacak!

Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro için çok az kalmışken, detaylar gelmeye devam ediyor. İşte o detaylar!

Xiaomi hızlı şarj olayını Mi 11 ile abartacak!

Xiaomi Mi 11 ve 11 Pro, ortaya çıkan en son raporlara göre çok yakında gelecek, bu yüzden ikili hakkında bazı ilgi çekici bilgiler almaya başlamanın zamanı gelmişti. Tam zamanında, Digital Chat Station adlı kaynak, 3C'de telefonların kapasiteleri ve şarj teknolojisini ortaya koyan pil sertifika listesini ortaya çıkardı.

Xiaomi Mi 11 serisinin detayları sızdı! 

Liste, Mi 11 Pro ve Mi 11'in sırasıyla 2,485 mAh ve 2,390 mAh bataryaya sahip olduklarını gösteriyor. Bununla birlikte, bu rakamlar büyük olasılıkla hücrelerden sadece birine işaret ediyor çünkü Xiaomi muhtemelen ikiye bölünmüş bir pil gerektiren 55W hızlı şarj desteğini kullanacak. Dolayısıyla, her ikisinin de gerçek kapasitesi 4,780 mAh ve 4,970 mAh iken, tipik değerin 5,000 mAh civarında olması bekleniyor. Kaynak, mevcut bilgilerle, her iki telefonun da 35 dakika içinde yüzde 0'dan yüzde 100'e kadar şarj edebilmesi gerektiğini öne sürüyor.

Xiaomi Mi 11 and 11 Pro back covers and battery capacities revealed

Mi 11 and Mi 11 ProMi 11 and Mi 11 Pro

Bunlara ek olarak, iki cihazın da internette gezinen yeni arka kapak görüntüleri mevcut. Telefonların arka kısımlarının görüntülerinde, Mi 11'in kare bir çıkıntıya sahip üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacağını görüyoruz. Pro sürümü ise, biri açıkça bir periskop birimi olan dört kamera barındıran dikdörtgen şeklinde bir kamera yuvasına sahip olacak gibi görünüyor.

Yorumlar
Mahmut
İyi en azından 120 wattın mantıksız olduğunu anlayabilmişler.
Cevapla
Triglav
55W ne la? 1 sene sonra o batarya çöp, ayrıca dikkat edin bir yerinizde patlamasın:D
Cevapla
Fhshs
Evet 1 sene sonra kesin çöp oldu
Maho
Samsung mu patlasın
Trex Madlen
Şayomi birde şu kalite konusunu abartsa eyi olur deyim zahar
Cevapla
Ali
Realme bunu zaten yapıyor ki 34 dakikada dolıyuor şarjım
Cevapla
Kerem
Bataryan küçük olduğu için olabilir mi
💎G@kko💎
Şayomi birde şu kalite konusunu abartsa eyi olur deyim zahar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.