Mobil

Xiaomi kullanıcılarına müjde Android 11 dağıtımı başladı!

Xiaomi Mi 10 modelinde bu ayın sonuna kadar Android 11 güncellemesinin tamamlanması bekleniyor.

Xiaomi kullanıcılarına müjde Android 11 dağıtımı başladı!

Xiaomi Mi 10, geçtiğimiz ay Çin'de MIUI 12 ve Android güncellemelerini almaya başlamıştı. Ancak güncelleme Çin dışına yeni yeni çıkmaya başladı diyebiliriz. Güncellemenin dağıtımı Avrupa'da bu ay yapılmaya başlandı. 

Yakın zaman için ülkemizdeki cihazlarında yeni güncellemeleri alacağını düşünüyoruz.

Xiaomi kullanıcılarına müjde Android 11 dağıtımı başladı!

Çinli teknoloji devi yazılım konusunda oldukça iddialı ilerlemeye devam ediyor. Xiaomi Mi 10 için Android 11 güncellemesi birçok cihaza bu ayın sonuna kadar ulaşmış olacaktır. Ülkemizde de bazı cihazlara bu güncelleme şimdiye kadar gelmiş olabilir. Ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunun önüne geçmek için güncelleme yavaş ve emin adımlarla dağıtılmaya devam ediliyor.

Xiaomi Mi 10 için Android 11, V12.2.2.0.RJBINXM sürüm numarasıyla karşımıza çıkıyor. Yeni sürümün boyutunun ise 2,8 GB olduğunu görüyoruz. Bu boyut akıllı telefonunda boş alan bulunmayanlar için oldukça sıkıntılı durumlara yol açabilir.

Güncelleme içeriğine bakarsak; güncelleme bazı optimizasyonlar, iyileştirmeler ve birkaç yeni özellikle beraber sistem güvenliğini iyileştirmek için Google güvenlik yaması içeriyor. Şimdilik güncellemenin içeriği hakkında bilinenler bunlarla kısıtlı. 

Güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğini kontrol etmek için telefon ayarlarından, güncellemeyi manuel olarak da kontrol edebilirsiniz. Ancak büyük ihtimalle güncelleme cihazınıza geldiğinde telefonunuz bildirim olarak sizi bilgilendirecektir. 

Yorumlar
see you paul
ben yapmam
Cevapla
İclal
Güncelleme yapıyorum şuan inşallah birşey olmaz
Cevapla
Eren Özmen
Xd
Efsane xiaomiacı
Allah markayı eksik etmesin yoksa gidip Apple en iyisine 20 bin lik para vereceğiz 🤔
Cevapla
Xean
Ne alaka bilader ?
Off ya
La ya bunun bir yolu olması gerek telefonum Xiaomi telefonum lütfen olmasın
Cevapla
🔥Rokko🔥
Müjdemi isterim Rocco yasıyorrrrr
Cevapla
Muzaffer Ünal
Xiaomi reiz diyecek siniz işte bu kadar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.