Xiaomi Mi 10 Pro Plus performans testini ağlattı!

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli AnTuTu’da ortaya çıktı Xiaomi Mi 10 Pro Plus performans testini adeta ağlattı.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus performans testini ağlattı!

Xiaomi son dönemde üst segment modellere de hayli ağırlık vermeye başladı. Çinli üretici geçtiğimiz yıllarda genel olarak uygun fiyatlı orta segment modelleriyle gündeme geliyordu. Lakin son bir iki senedir Xiaomi’nin geliştirdiği üst seviye cihazlar da hayli ses getirmeye başladı.

Açıkça görülüyor ki Çinli üretici artık üst seviye modelleriyle DxOMark, AnTuTu, Benchmark gibi testlerde de zirveye oynamak istiyor. Zira buna en son örneklerden birisi de Xiaomi Mi 10 Pro Plus diyebiliriz.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus performans testini ağlattı!

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli geçtiğimiz gün ilk defa bir performans testinde ortaya çıktı. Hem de ne çıkma! M2007J1SC model numarasıyla görünen model AnTuTu’dan tam 687.000 puan alarak adeta üst limitleri zorladı.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus performans testini ağlattı! - Resim : 1

Bu puanın başarısını şu şekilde daha net anlatabiliriz. Asus’un oyun odaklı performans telefonu ROG Phone 3 bile 621.000 puan almıştı. Nitelim Xiaomi Mi 10 Pro Plus bu telefonu rahat bir şekilde geride bırakmayı başardı.

Şimdilik Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modelini ne zaman tanıtacağı ya da satışa sunacağı bilinmiyor. Lakin SD865+ taşıyan modeller yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Dolayısıyla Xiaomi de çok geç kalmadan yeni üst seviye cihazını teknoloji tutkunlarının beğenisine sunacaktır. Merakla bekliyoruz.