Mobil

Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 Pro fiyatında büyük yaz indirimi!

E-ticaret söz konusu olduğunda dünyanın önde gelen isimlerinden biri olan Amazon, Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 Pro fiyatında önemli indirimler yaptı.


Perakende sektörünün dev isimlerinden biri olan Amazon, merakla beklenen "Summer Sale" indirimlerinin startını verdi. Bu indirimler kapsamında Amazon İngiltere adeta gövde gösterisi yaptı.

Amazon İngiltere, Summer Sale etkinliği kapsamında Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Redmi Note 9 Pro modellerinin fiyatını hayli aşağıya çekti.

Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 Pro fiyatında büyük yaz indirimi!

Amazon'un kampanyası kapsamında Xiaomi Mi 10 5G modelinin fiyatı 580 sterline düşerken, Redmi Note 9 Pro fiyatı ise 190 sterline indi.

Elbette sizin aklınıza da aynı soru geliyordur. Amazon bu indirimleri Türkiye'de de uygulayacak mı? Geçtiğimiz gün Amazon Türkiye tarafından gönderilen bir basın bülteninde 10 Temmuz'a kadar devam edecek olan Yaz Fırsatları kapsamında Xiaomi ürünlerinde yüzde 10 indirimin olacağına dair bir ibare mevcuttu.

Lakin siteye girip baktığımızda öyle aman aman bir indirim olduğunu görmedik. Zira Google'da arattığımızda Amazon'un indirimli halinden daha ucuza satan yerler mevcut.

Dolayısıyla henüz Amazon Türkiye'nin, Amazon İngiltere gibi aktif bir görüntü çizemediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Hali hazırda Amazon Türkiye kararlı bir indirime gitmiş değil. Örneğin 8500 TL'ye duyurulan Xiaomi Mi 10 fiyatını 6500 TL dolaylarına indirirlerse, bizler için muazzam olur. Üstelik bu indirim gerçekten de Amazon'a yakışan bir hareket olur.

Fakat hali hazırda Amazon Türkiye tarafından yapılan indirimlere, indirim gözüyle bakmak ne yazık ki çok mümkün değil.

Yorumlar
Yugh
Sizin atacağınız manşeti
Cevapla
Aek
Artık haberimiz okunsun diye saçma sapan başlık atmayı bırakın sonra da firma ve diger siteleri karalamayın her ülkenin vergisi yönetimi baz fiyatı farklı bunu anlamayan bir sizsiniz hala Türkiye yi Avrupa ile kıyaslayıp aynı fiyat olsun diyorsun indirim yap diyorsun
Cevapla
Seyma
Haklısın bizde ki gi ı bir vergi sistemi henüz dünyada yok adamlar bi telefon devlete bibtelefon kendine diyor. troller yönlendiriyor.dünyanın neresinde görülmüş 5 bin küsür vergi almak.youtube da bak yurtdışında mi pahalı buradami adamlar mala anlatır gibi anlatmış umarım sende anlarsın.ülkede uygun fiyatlı telefon akman için 1 Ay çalışman gerek...
Smart🇹🇷
Bizde indirim yurt dışındaki gibi olmaz. Hatta Apple’ın Temmuz başında yaptığı gibi sıkı bindirim olur. Yabancı firmalar Türk insanını keriz olarak gördüğü ve tüketici bilinci ve örgütlenmesi çok düşük olduğu için Türkiye pazarına çantada keklik gözüyle bakarlar. Bizde ulusal düzeyde organize olmuş ve etkili bir tüketici derneği ( adı tüketici derneği olup da etkisi olmayanları saymıyorum) maalesef yok. Bu yüzden yabancı firmalar için en rahat pazarız.
Cevapla
Dilşod
Türkiyede telefonla araba fiyati
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.