Mobil

Xiaomi MI 6X'in görüntüsü sızdırıldı

Xiaomi MI 6X'in arka paneline ait olduğu iddia edilen bir görüntü sızdırıldı.


Geçtiğimiz yıl Xiaomi Mi 6 amiral gemisi akıllı telefonunu piyasaya süren Xiaomi'nin, bu telefonuna ek olarak Mi 6X modelini piyasaya sürmesi bekleniyor. Geleceği söylenen Xiaomi Mi 6X'in arka panelini gösteren yeni bir görüntü ortaya çıktı.

Arka panel, telefonun sol köşede dikey olarak düzenlenmiş çift arka kameralar ile donatılmış olduğunu gösteriyor. Xiaomi Mi 6'nın yanı sıra, Mi 5X de yatay konumda yerleştirilmiş çift kameralar bulunuyordu. LED flaş, iddia edilen Mi 6X üzerindeki iki kamera sensörü arasında bulunabilir. Arka panelde parmak izi tarayıcısı yerine ortada bir delik bulunuyor. Dolayısıyla, parmak izi algılayıcının kesin olarak konumlandırılmasına dair bir onay mevcut değil.

Xiaomi Mi 6X'in genel tasarımı, üst ve alt kenarda kavisli anten hatlarına sahip olduğu için Mi 6 modelini andırıyor. Mi 6X'in özellikleriyle ilgili çok fazla bir bilgi yok ve Mi 5x 2017 ortasında piyasaya sürüldüğünden, Mi 6X'in de bu yılın üçüncü çeyreğinin başında ortaya çıkabileceği tahmin ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.