Mobil

Xiaomi Mi 7 bugün duyurulabilir!

Ortaya çıkan iddialara göre Xiaomi, merakla beklenen telefonu Mi 7'yi bugün duyurabilir.


Son dönemlerde çıkardığı kaliteli cihazlar ile marka değerini yükselten Xiaomi , beraberinde gelecek planları hakkında bazı dedikodularıda getiriyor. Şirketin bir sonraki hamlesi ne olacak?  Bu doğrultuda çizgisini bozmayan şirkete dair yeni dedikodular ortaya çıktı.

Şirketin 31 Mayıs tarihinde önemli bir etkinlik düzenleyeceğine dair haberler doğrulandığından bu yana, isminin Mi 8 olarak değiştirildiği söylenen Mi 7’nin ayrı bir telefon olarak, Mi 8'den hemen önce çıkarılacağına dair yeni güçlü söylentiler hızla yayılıyor.

Xiaomi'nin CEO’su Lei Jun; ‘Bu ayın sonlarına doğru yeni cihazlar duyuracağız.’ açıklaması Xiaomi Mi7'yi doğrular nitelikte. 

Apple'ın izlediği yolu izleyecek gibi duran firma, şirketin 8.yılı olması nedeniyle Mi 8 ismi altında çıkarılacak söylentileri bir anda interneti domine etti. Ancak kamuoyuna göre bu sadece Xiaomi’nin sürpriz anlayışının bir ürünü olarak karşımıza çıkacak.

Yani iki telefonu da aynı tarihlerde piyasada görme ihtimalimiz bir hayli yüksek. Bu dedikodular doğrultusunda bugün itibari ile Mi 7’nin duyurulacağına dair öngörüler mevcut.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.