Mobil

Xiaomi Mi MIX 2S'in arka ve ön tasarımı sızdırıldı

Xiaomi'nin merakla beklenen amiral gemisi akıllı telefonu Xiaomi Mi MIX 2S'in arka ve ön tasarımını gösteren fotoğraflar yayınlandı.

Xiaomi Mi MIX 2S'in arka ve ön tasarımı sızdırıldı

Çinli üretici devi Xiaomi, 27 Mart'ta yeni amiral gemisi akıllı telefonu Xiaomi Mi MIX 2S’i tanıtmaya hazırlanıyor.

Aslında şirketin 2018 model amiral gemisi olarak beklenen Xiaomi Mi 7’nin, Barcelona’da düzenlenen MWC 2018'de piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak, telefon tanıtılmadığı gibi, Mi Mix 2S hakkında daha çok sızıntı bilgi ve görsel gelmeye başladı.

Şu an itibariyle, Mi MIX 2S ile ilgili çok sayıda sızıntı var ve bu raporların çoğu birbiriyle çatışıyor. Şimdi de bu akıllı telefonun ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran iki yeni fotoğraf sızdırıldı.

Xiaomi Mi MIX 2S'in arka ve ön tasarımı sızdırıldı - Resim : 1

Sızıntı, bu akıllı telefonun üst ve yan taraflarının çok ince bir çerçeveye sahip olacağını, alt kısmın ise daha kalın bir çerçeve ile geleceğini gösteriyor. Bu, ön kamerasının Xiaomi Mi MIX gibi alt çerçeveye yerleştirileceği anlamına geliyor. Daha önceki bir sızıntı, telefonun üst köşesinde ön kamera olacağını iddia ediyordu.

Xiaomi Mi MIX 2S'in arka ve ön tasarımı sızdırıldı - Resim : 2

Telefonun arka bölümünde cam olduğu düşünülen bir malzeme kullanılmış. Bu da önceki sızıntılardaki gibi bu akıllı telefonun kablosuz şarjı destekleyeceği anlamına gelebilir. Arka kamera kurulumuna bakıldığında, LED flaş, akıllı telefonun sol üst köşesinde bulunan çift arka kameraların arasına yerleştirilmiş.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.