Mobil

Xiaomi Mi Mix 3'ün tasarımı ortaya çıktı!

Mi Mix serisinin yeni üyesi Mix 3'ün tasarımı sızdırıldı.

Xiaomi Mi Mix 3'ün tasarımı ortaya çıktı!

Xiaomi’nin en gözde serilerinden biri olan Mi Mix serisi, özellikle tasarım konusunda oldukça başarılı serilerden biri olarak gösterilmekte. Mi Mix serisinin yeni üyesi Mix 3 için ise bir görsel ortaya çıktı. Bu görsel yeni modelin tasarımını adeta gözler önüne seriyor.

Xiaomi’nin bu yıl içinde duyurması beklenilen telefonu, Mi Mix 3’ün olası tasarımı, MIUI 10 arayüzünün kullanım kılavuzlarında ortaya çıktı. MIUI 10 için hazırlanan dijital dökümanlarda yer alan ipuçları arasında, Mi Mix 3 tasarımı olarak adlandırılan çizimler sızdırıldı.

Xiaomi Mi Max 3'ün tasarımı sızdırıldı!

Bu tasarımı doğruluğunu kanıtlayan etken ise Xiaomi oldu. Bu görüntülerin ortaya çıkması üzerine kaynakları birer birer kaldıran şirket, fotoğrafların yayılmasına engel olamadı maalesef. İlk olarak modelin tasarıma baktığımız zaman, dikkatimizi çeken nokta ön kamera oldu. 

Mix serisinin önceki modellerinde, ön kamera telefon ekranının alt kısmında yer alırken, Mi Mix 3 modelinde ön kamera görünmüyor ekran üzerinde. Bu da akıllara kameranın ekran içine mi gizlendiği sorusunu getiriyor.

Henüz telefon duyurulmadığı için net bilgiler aktaramıyoruz ancak en azından yeni Mix'in neye benzediğini artık biliyoruz. Bakalım Xiaomi, Mi Max 3 ile beklediği başarıya erişebilecek mi?

Yorumlar
Hasan Hüseyin
Bi yerde mi mix yaziyor bi yerde mi max
Cevapla
Ünsal Sarıtoprak
Merhaba, görselde bulunan ''Mix'' yazısını göz önünde bulundurarak neyse onu aktarmaya çalıştık. Bazı kaynaklarda da aynı şekilde Mix adı kullanılmış ama evet Max diye aktaran var.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.