Mobil

Xiaomi Mi Watch geliyor!

Teknoloji devi Xiaomi yeni akıllı saati Mi Watch ile ilgili ilk görselleri paylaştı. Saatin tasarımı da bu görsellerle ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Watch geliyor!

Birçok farklı kategoride elektronik cihazlar üreten Xiaomi akıllı saat alanında da farklı modelleriyle yer alıyor. Firma yeni akıllı saati Xiaomi Mi Watch'u önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtacak. Kesin bir bilgi olmamakla beraber Xiaomi Mi Watch'un firmanın 5 Kasım'da düzenleyeceği etkinlikte Xiaomi Mi CC9 Pro cep telefonu ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Xiaomi Mi Watch geliyor!

Marka bu yeni saat ile ilgili ilk görselini de paylaştı. Köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen şeklinde bir tasarımı bulunan saatin Google'ın Wear OS işletim sistemini kullanacağı düşünülüyor.

Xiaomi Mi Watch geliyor! - Resim : 1

Paylaşılan tanıtım posterinden anlaşıldığı kadarıyla tasarım anlamında Apple Watch'a benzeyecek olan Xiaomi'nin yeni akıllı saatinin fiyat performans oranının yüksek olacağı tahmin ediliyor.

Xiaomi'nin hem akıllı bileklik hem akıllı saat alanında farklı ürünleri bulunuyor. Markanın akıllı saatleri ülkemizde ortalama 400 ila 900 TL fiyat aralığında satılıyor. Xiaomi'nin akıllı bileklikleri ise 130 ila 200 TL aralığında fiyattan satılıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.