Mobil

Xiaomi Mi5'in canlı görüntüsü sızdırıldı

Xiaomi Mi5'in sıradaki amiral gemisi yine sızdırıldı.


Xiaomi’nini 21 Ocak tarihinde tanıtılması beklenen amiral gemisi akıllı telefonu hakkında sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen akıllı telefonun daha önceki sızıntı görsellerinde ince çerçeveye sahip olacağı görülüyordu. Bugün yine Xiaomi Mi 5’e ait bir sızıntı görsel Çin’in sosyal ağı Weibo üzerinde yer aldı ve yine ince çerçeveler dikkat çekiyor.

Yeni sızıntıda Xiaomi Mi5 önceki sızıntılardaki gibi net görünmemesine rağmen, özellikleri ayırt edilebilir durumda. Görseldeki telefon önceki sızdırılan modellerle de benzerlik gösteriyor.

1449745626_10-1.png

Xiaomi Mi 5’in görünen Home tuşu önceden gelen bilgileri doğrular nitelikte. Önceki söylentiler Xiaomi Mi 5’in ultrasonlu parmak izi tarayıcı özelliği ile donatılacağı yönündeydi. Analist Pan Juitang ise Xiaomi Mi 5’in Home tuşuna gömülü daha geleneksel biyometrik tarayıcı kullanacağını belirtmişti.

Telefonun alt kısımlarında USB portu ve çift hoparlör ızgaraları mevcut. Tabii ki de araüzü Xiaomi’nin kendi arayüzü MIUI olarak görülüyor.

Sonraki sayfalarda daha önce sızdırılan görselleri inceleyebilirsiniz.


1449752620_a-a.png
1449752671_render-of-the-xiaomi-mi-5-shows-a-home-button-confirming-a-rumor-that-the-phone-will-not-employ-an-ultrasonic-fingerprint-scanner.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.