Xiaomi MIX Fold 2 fiyatı belli oldu! Bu paraya araba alınır!

Xiaomi’nin daha piyasaya çıkmadan adından söz ettirmeyi başaran yeni katlanabilir telefonu, Xiaomi MIX FOLD 2’nin satış fiyatı belli oldu.

Xiaomi MIX Fold 2 fiyatı belli oldu! Bu paraya araba alınır!

Telefon sektöründe, son dönemin en çok dikkat çeken hamlelerinden biri olan katlanabilir telefonlara bir yenisi ekleniyor. Samsung’un liderliği bırakmadığı katlanabilir telefon alanında Xiaomi adeta ben de varım diyor.

Xiaomi’nin uzun zamandır üzerinde çalışmalarına devam ettiği katlanabilir telefonu daha piyasaya çıkmadan özellikleri, tasarımı ve satış tarihi sızdırılmış ve uzun bir süre konuşulmuştu. Şimdi ise fiyatıyla gündemde olan Xiaomi MIX Fold 2 daha çıkmadan adından söz ettirmeyi başardı diyebiliriz.

Xiaomi MIX Fold 2 fiyatı belli oldu! Bu paraya araba alınır!

Bir yıl önce katlanabilir telefon alanında ben de varım diyen Xiaomi, pazara Xiaomi MIX Fold ile giriş yapmıştı. Xiaomi, katlanabilir telefon alanında yeni olmasına rağmen iyi bir ivme yakalamış ve adeta pazarın lideri Samsung’a gözdağı vermişti. Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 4’e rakip olacağını düşünülen telefonun piyasaya çıkış tarihleri bile birbirine yakın.

Bugün tanıtımı yapılan Xiaomi’nin yeni bebeği Xiaomi MIX Fold 2’nin böylelikle tüm detayları da ortaya çıkmış oldu. Bu detaylar arasında şüphesiz en merak edilen telefonun fiyatı! Xiaomi MIX Fold 2 açıklanana göre 1.300 dolarlık başlangıç fiyatına sahip olacak. Cihazın ülkemizde 35.000 TL’ye yakın bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.