Xiaomi popüler modeli için önemli bir güncelleme servis etti

Akıllı telefon dünyasının en hamarat isimlerinden biri olan Xiaomi, uzun süre adından bahsettirdikten sonra satışa sunulan 13 Ultra modeline yeni bir güncelleme daha servis etti.

Xiaomi popüler modeli için önemli bir güncelleme servis etti

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, Xiaomi 13 Ultra modeli için yeni bir yazılım güncellemesi sunuyor. En son sürüm MIUI 14.0.11.0 TXACNXM numarası ile sunulan güncelleme, cihaza bazı kamera özellikleri ve iyileştirmeleri ekliyor. Güncelleme, özellikle sokak çekim modu için kamera uygulamasına bazı geliştirmeler ve düzeltmeler getiriyor. Sokak çekim modu odak mesafesi UI stili optimize edildi ve bazı sahnelerin kalitesi iyileştirildi ve fotoğraf çekme kalitesi artırıldı. Kullanıcılar, sokak çekim modunun sistem ayarlarına daha uygun erişim, bazı sahnelerde daha yüksek kaliteli fotoğraf çekme ve daha iyi bir odaklama mesafesi kullanarak daha iyi fotoğraflar çekebilirler.

Güncelleme, cihazın kamera filigran anahtarını açma/kapama seçeneğini açılır menüye taşıyarak kullanıcıların bu özelliği daha kolay kullanmalarını sağlıyor. Cihazın en son yazılım güncellemesi, kararlı kanal üzerinden kullanıcılara sunuldu ve Ayarlar >> Telefon Hakkında >> Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edilebilir.

Xiaomi popüler modeli için önemli bir güncelleme servis etti

Xiaomi 13 Ultra, Qualcomm Snapdragon 8. Gen 2 yonga seti, 6,73 inç 120Hz QHD+ AMOLED ekran ve 1 inç Sony sensörlü dörtlü arka kamera gibi özellikler sunarak şirketin en güçlü telefonlarından biridir. Cihaz, 1440p ekran çözünürlüğü ve maksimum pik parlaklık değeri 2600 nit ile bugüne kadar sunulan en parlak ekranlardan biridir. Cihaz, dahili işlemcisi olarak Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini kullanır.

Xiaomi, kullanıcıların cihazlarının işletim sistemlerini en son sürüme güncelleştirmelerini önerir. Güncelleme, cihazın işletim sisteminin daha istikrarlı ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olabilir. Xiaomi, kullanıcıların cihazlarını her zaman en son sürüme güncelleştirmelerini önerir ve en son güncellemeleri sunmak için çalışmalarına devam ediyor.