Xiaomi Redmi Note 6 Pro özellikleri sızdırıldı!

Redmi Note 6 Pro'nun temel özellikleri internete sızdırıldı. Telefon toplamda 4 kamera ile geliyor!

Xiaomi Redmi Note 6 Pro özellikleri sızdırıldı!

Çin'in yükselen yıldızı Xiaomi, yeni akıllı telefon modeli Redmi Note 6 Pro’yu bizlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Ancak anlaşılan tanıtım öncesi Note 6 Pro'da sızıntıya kurban giden akıllı telefon modelleri arasında yerini aldı.

Twitter’da paylaşılan bir görsel, Xiaomi Redmi Note 6 Pro’nun temel özelliklerini ortaya çıkarmış durumda. Redmi Note 6 Pro’nun da bir önceki sürümü gibi çentikli yapıda gelmesi bekleniyor. Görsel, cihazın çentikli olup olmadığını göstermese de 19:9 ekran formatı beklentileri doğruluyor.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro özellikleri sızdırıldı!

Xiaomi Redmi Note 6 Pro özellikleri sızdırıldı! - Resim : 1

6.26 inçlik bir ekrana sahip olacak olan 6 Pro, Full HD+ çözünürlüğü ile kullanıcılara iyi bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Sızıntıya göre cihaz, 12MP+5MP olmak üzere çift arka kameraya ve 20MP+2MP olmak üzere çift ön kameraya sahip olacak. Bu da telefonun toplamda 4 kamera ile beraber geleceği anlamına geliyor. 

Snapdragon 636’dan gücünü alan 6 Pro, 4000mAh’lik büyük bir bataryaya sahip olacak. Bu da cihazın bir günü rahatlıkla çıkarabileceği anlamına geliyor. Henüz cihazın diğer detayları konusunda bir bilgiye sahip değiliz. 

Bakalım Redmi Note 6 Pro bekleneni verebilecek mi?