Mobil

Xiaomi Redmi Note 9 Pro fiyatı sonunda ucuzladı! | Kutu açılımı

Xiaomi'nin orta segmentteki popüler modellerinden biri olan Redmi Note 9 Pro'nun fiyatı nihayet 3000TL'nin altına düştü. İşte Xiaomi Redmi Note 9 Pro fiyatı ve kutu açma videosu.


Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Xiaomi kısa süre önce yeni Redmi modellerini tanıtmıştı. Xiaomi Redmi Note 9 modelleri Mayıs ayında global pazarda satışa çıkmasına karşın ülkemizdeki takvimi biraz daha gecikmeli oldu.

Türkiye'deki ilk satış fiyatı 3300 TL civarlarında olan Xiaomi Redmi Note 9 Pro, bazı yerlerde ise 3500 TL dolaylarında etiketlerle satılıyordu. Nitekim aradan biraz süre geçmesiyle birlikte Xiaomi Redmi Note 9 Pro fiyatı da makul seviyelere düştü.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro fiyatı ucuzladı!

Xiaomi'nin orta segmentteki popüler modellerinden biri olan Redmi Note 9 Pro'nun fiyatı nihayet makul seviyelere inmeye başladı. Hali hazırda Xiaomi Redmi Note 9 fiyatı 3000 TL'nin altına inmiş durumda.

Telefonun fiyatlarının daha makul seviyelere düşmesiyle birlikte biz de Redmi Note 9 Pro'yu kutusundan çıkardık. Dilerseniz bahse konu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro kutusundan kablolu kulaklık çıkmıyor. Bu ilk bakıldığında bir dezavantaj gibi görünebilir. Lakin telefonun fiyatını göz önüne aldığımızda kutudan kulaklık çıkmasının çok da bir önemi yok gibi duruyor. 

Zaten günümüzde artık kablosuz kulaklıklar hayli uygun fiyatlardan satılmaya başlandı. Örneğin Xiaomi'nin 100 -150 TL bandına sattığı bazı kablosuz kulaklık modelleri mevcut. Belki bu kulaklıklar çok kaliteli değil lakin günü bir şekilde kurtarıyor.

Yorumlar
Ümit Çanlı
Pahalı cep telefonlarí çok satılmadığı için fiyatları düşüyor.Ucuz telefonlar daha fazla satılíyor.Fiyatlarí artıyor.
Cevapla
Acı gerçek
2000 eder. Buna 3000 veren de teknoloji forumunda gezmesin.
Cevapla
Hakan
Aynen kardes 2500 tl den fazla etmez bizim insanimiz biraz sabir edip bekleseler satici mecbur düşürmek zorunda kalacak
Erdaş
Ben redmi not 9s aldım mükemmel bir telefon kefa dengi
Cevapla
Osman
Ne kadara aldın
Mehmet Türkmen
Ben aldım 3000tl aldım çok memnunum
Cevapla
Erkan Demir
Merhaba, 1500 lirayı geçmeyeyen sadece tel ve sosyal medya kullanılacak kullanımı kolay telefon önerebilir misiniz?
Cevapla
Sanane
1500 TL red mi 8 pro kaçağını alabilirsin tavsiye ederim 👍🏻
Mehmet ali
Redmi 8a veyahut Galaxy a10 düşünebilirsiniz
Kerem birinci
Genaral.mobile gm 8 yada samsung a 10 s
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.