Xiaomi Türkiye Mi Band 5 dağıtıyor! Bu fırsat kaçmaz!

Xiaomi Türkiye, Xiaomi Mi Fan Festivali 2021 için düğmeye bastı. Bu kampanya sürecinde Xiaomi Mi Band 5, telefon alanlara ücretsiz verilecek.

Xiaomi Türkiye Mi Band 5 dağıtıyor! Bu fırsat kaçmaz!

Çinli Xiaomi’nin her yıl düzenlenen Mi Fan Festivali (MFF) bugün başladı. Bu etkinliğin ruhuna uygun olarak çok çeşitli çevrimiçi kampanyalar tasarlayan Xiaomi, Mi Fanlarını Xiaomi ürünlerinin hem kendi hayatlarını hem de ailelerinin ve arkadaşlarının hayatlarını nasıl kolaylaştırdığına dair deneyimlerini paylaşmaya davet ediyor.

Türkiye’de de Mi Fan Festivali kapsamında 6 Nisan ve 9 Nisan tarihleri arasında resmi internet satış kanalı mishoptr.com’da ve Türkiye’deki resmi anlaşmalı e-ticaret platformlarında Xiaomi Mi 10T Pro alan kullanıcılara Mi Smart Band 5 hediye edilecek.

Ayrıca aynı tarihlerde e-ticaret platformlarında çeşitli akıllı telefonlarda ve aksesuarlarda değişen oranlarda indirim kampanyaları gerçekleştirilecek. 

Satış kampanyalarına ek olarak satış sonrası için ise garanti harici olan Xiaomi Türkiye Garantisi altındaki akıllı telefonlar için Ayrıcalıklı Servis Merkezlerinde 16 Nisan gün sonuna kadar işçilik ücretlerinde yüzde 50 indirim uygulanacak ve sürpriz bir hediye verilecek.

Ayrıca bu festival için “A Melody for Mi” şarkısı resmi bir zil sesi olarak belirlendi ve dünyanın her yerinden kullanıcıların indirebileceği Mi Tema Mağazası’na yüklendi.

Xiaomi Türkiye Mi Band 5 dağıtıyor! Bu fırsat kaçmaz! - Resim : 1

Mi Fan Festival 2021'in Türkiye'de de kutlanması oldukça sevindirici. Özellikle Mi Band 5 hediyeli telefon satmak ve ürünlerde indirim yapmak, Xiaomi Türkiye'nin konumunu güçlendirecek gibi görünüyor.