Xiaomi yeni ürünleri hakkında çok önemli açıklamalar yaptı

Teknoloji dünyasının en üretken isimlerinden biri olan Xiaomi, yakın zamanda pek çok yeni cihazını satışa sunmuş olacak.

Xiaomi yeni ürünleri hakkında çok önemli açıklamalar yaptı

Teknoloji devi Xiaomi, Ağustos 2023'te yeni bir dizi ürünün piyasaya sürülmesini planlıyor. Şirketin Başkanı Lu Weibing tarafından doğrulanan haberlere göre, Xiaomi'nin merakla beklenen MIX Fold 3 modeli bu tarihte tüketicilerle buluşacak. Ancak Xiaomi'nin yeni ürün çeşitliliği sadece MIX Fold 3 ile sınırlı değil.

Xiaomi'nin Ağustos ayında çıkarmayı planladığı diğer cihazlar arasında Xiaomi Pad 6 Max ve Redmi K60 Ultra da bulunuyor. Yakın bir zamanda Bluetooth SIG listesinde görülen Xiaomi Pad 6 Max, piyasaya sürülmesi planlanan bir başka cihaz. Daha önce, bu tablet modeli 3C sertifikasyon veritabanında da yer almıştı, bu da yakın zamanda çıkış yapacağının işaretiydi.

Xiaomi yeni ürünleri hakkında çok önemli açıklamalar yaptı

Redmi K60 Ultra'nın da Ağustos ayında tüketicilerle buluşması bekleniyor. Yeni raporlara göre, Xiaomi, MIX Fold 3 ve Pad 6 Max'i ayrı etkinliklerde Çin'de piyasaya sürme planları yapıyor. Redmi K60 Ultra'nın, MIX Fold 3'ten önce, Ağustos ayının başında çıkması öngörülüyor. Ayrıca, Xiaomi'nin amiral gemisi modeli MIX Fold 3 ve yeni tablet modeli Pad 6 Max için yazılım zaten resmi MIUI sunucusunda mevcut.

Yeni MIX Fold 3, Babylon kod adını taşıyor ve Android 13 tabanlı MIUI FOLD 14.1 işletim sistemiyle birlikte kutudan çıkacak. Diğer taraftan, Pad 6 Max'in Yudy kod adı taşıdığı ve Android 13 üzerinde çalıştığı tahmin ediliyor. Önceden belirtilen lansman tarihleri, daha önce yaptığımız bir raporda belirttiğimiz gibi 2023 yılının üçüncü çeyreğinde çıkış yapacağına işaret ediyor.