Mobil

Xiaomi'den kenardan kenara ekranlı akıllı telefon geliyor

Sızdırılan fotoğraftaki telefon Xiaomi Mi 5 mi?

Xiaomi'den kenardan kenara ekranlı akıllı telefon geliyor

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Çinli şirket Xiaomi, yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Xiaomi Mi 4’ün halefi olacağı düşünülen telefonun kenardan kenara ekranlı tasarımı ile görüntüsü sızdırıldı.

Şirketin geçtiğimiz ay Xiaomi Mi 5’i tanıtması bekleniyordu ancak, bunun yerine Xiaomi Mi Note ve Xiaomi Mi Note Pro adında iki phablet telefon tanıttı. Sızıntı görselin yüzde yüz Xiaomi’nin yeni amiral gemisi olduğunu söyleyemeyiz ancak eğer bu görseldeki telefon Xiaomi Mi 5 ise yine tasarımı olay olacak gibi görünüyor. Çünkü görseldeki telefon yanlardan sıfır çerçeve ile ekran özelliğine sahip.

Telefonun teknik özellikleri hakkında bir bilgi mevcut değil ancak, cihazın en üst düzey donanım ile karşımıza çıkacağını düşünüyoruz. Bakalım Xiaomi yeni amiral gemisi ile telefon pazarındaki Samsung ve Apple ile olan sıkı rekabetini devam ettirebilecek mi?

Aşağıda ve sonraki sayfalarda Xiaomi Mi 5 olduğu iddia edilen görselleri inceleyebilirsiniz.

1423054942_xiaomi-smartphone-with-edge-to-edge-screen.jpg
1423054953_xiaomi-smartphone-with-edge-to-edge-screen-1.jpg
1423054962_xiaomi-smartphone-with-edge-to-edge-screen-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.