Mobil

Xiaomi'den sürpriz kablosuz kulaklık açıklaması

Fiyat performans denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Xiaomi, sürpriz bir çıkışa yeni bir kablosuz kulaklık modeli duyurdu.

Xiaomi'den sürpriz kablosuz kulaklık açıklaması

Xiaomi denildiği zaman akla ilk gelen şey herhalde fiyat / performans kavramıdır. Bunun sebebi, özellikle Huawei'nin Android tarafından bloklanmasının ardından Çinli teknoloji şirketlerinin en önemli temsilcisi konumuna yükselen Xiaomi'nin, ayağına gelen bu fırsatı oldukça uygun fiyatlı ürünleriyle son derece iyi değerlendirmesidir.

Xiaomi'nin son zamanlardaki gündem maddesi ise, yakın zamanda ismini andığı Civi serisiydi. En azından biz öyle zannediyorduk ancak Xiaomi bugüne kadar hiç bir sızıntı da varlığından bahsedilmeyen bir kablosuz kulaklık modelini sabah saatlerinde resmen duyurarak hepimizi bir kez daha şaşırtmayı başardı.

Xiaomi'den sürpriz kablosuz kulaklık açıklaması

Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro ismi verilen bizimse kısaca Earphones 3 Pro diyeceğimiz yeni kablosuz kulaklık modeli, 27 Eylül'de Xiaomi Civi serisi ile birlikte resmen tanıtılacak. Şu an için elimizde Xiaomi'nin paylaştığı yukarıdaki görselden başka bir veri yok. Aslında zaten bu sabaha kadar böyle cihazın varlığından da haberimiz yoktu. Yine de görselin üzerinde yer alan bilgilerden söz konusu kulaklığın 40db'ye kadar gürültü engelleme işlevinin bulunduğunu ve IPX4 sertifikasına sahip olduğunu anlıyoruz.

Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro'nun diğer bütün özellikleri, fiyatı ve satışa sunulacağı tarihi öğrenmek içinse tek yapmamız gereken şey birkaç gün daha beklemek. Zira Xiaomi'nin lansmanına 3 gün gibi kısa bir süre kaldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.