Xiaomi'den Türkiye pazarına özel uygun fiyatlı telefon! - Page 1

Günümüzde teknoloji ürünlerindeki fiyatlar son derece artmış durumda. Hal böyle olunca da Xiaomi gibi bazı üreticiler belli pazarlara özel olarak uygun fiyatlı telefon üretebiliyorlar.

Xiaomi'den Türkiye pazarına özel uygun fiyatlı telefon! - Page 2

Global anlamda artan enflasyon ve çip krizi gibi sebeplerle teknolojik ürünlerin fiyatları kontrolden çıktı. Özellikle ülkemizde dolar kurundaki artışlar ve vergiler sebebiyle bir telefon almak dahi lüks hale gelmiş durumda.

Xiaomi'den Türkiye pazarına özel uygun fiyatlı telefon! - Page 3

Hal böyle olunca da kullanıcılar bir cihaz almadan önce düşünür hale geldi. Ancak Çinli teknoloji devi Xiaomi Avrupa pazarına özel bir cihaz sunmayı hedefliyor. Bu cihaz tabi ki orta segmentte özelliklere sahip olacak.

Xiaomi'den Türkiye pazarına özel uygun fiyatlı telefon! - Page 4

Ancak kamera performansı tarafında ilgi çekici özelliklere sahip olması beklenen cihaz tam bir fiyat performans telefonu olarak karşımıza çıkacak. Avrupa pazarına geldikten sonra ülkemizde de piyasaya sürülmesi muhtemel olan cihaz beklentileri karşılayacak diyebiliriz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.